VLetenky

Guadeloupe s Air Canada od 451 EUR

Sainte-Anne
Atraktívna Plage de Sainte-Anne na východe Guadeloupe (foto: Daniel Jolivet/Flickr/CC BY 2.0)

Ak by ste chceli navštíviť tropické Guadeloupe, mohla by Vám padnúť vhod ponuka leteckej spoločnosti Air Canada v spolupráci s aliančnými partnermi zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na francúzske karibské súostrovie Guadeloupe sa dajú kúpiť za 451 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 16.08.-17.12.2020 a 13.01.-31.05.2021, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 15. júna (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od septembra 2020 do apríla 2021.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Guadeloupe nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 6. novembra a návrat z Pointe-à-Pitre (PTP) dňa 21. novembra 2020.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Pointe-à-Pitre (Guadeloupe) za 451 EUR (06.11.-21.11.2020)

VIE-PTP
Viedeň, Rakúsko – Pointe-à-Pitre, Guadeloupe (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Guadeloupe

Pôvabné Guadeloupe, súčasť pôsobivej ostrovnej reťaze Malých Antíl, Vás očakáva vo východnej partii Karibského mora. Ako francúzska zámorská dŕžava sa zaraďuje do Európskej únie (nie však do Schengenského priestoru) – s vízovými záležitosťami sa teda nemusíte vôbec zaoberať. K jej susedom sa radia britský Montserrat či Antigua a Barbuda na severe aj úžasná Dominika na juhu.

Prekrásne piesočnaté pláže potešia hlavne fanúšikov aktívnych vodných športov či relaxačného plážového leňošenia. Na svoje si prídu aj priaznivci trekov v tropickej džungli, impresívnych sopečných úkazov či magických vodopádov v dažďových pralesoch. Zachovaný miestny ekosystém sa chráni v kúzelnom národnom parku “Parc national de la Guadeloupe”.

0

Add a Comment