VLetenky

Guadeloupe s Air Canada od 443 EUR

Îlet Caret
Karibský koralový ostrovček Îlet Caret (foto: Zivax/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Ak by ste chceli navštíviť tropické Guadeloupe, mohla by Vám padnúť vhod ponuka leteckej spoločnosti Air Canada v spolupráci s partnermi zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na francúzske karibské súostrovie Guadeloupe sa predávajú za 443 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 01.05.-30.06. a 21.08.-16.12.2021, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od mája do novembra 2021.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Guadeloupe nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 2. mája a návrat z Pointe-à-Pitre (PTP) dňa 17. mája 2021.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Pointe-à-Pitre (Guadeloupe) za 443 EUR (02.05.-17.05.2021)

VIE-PTP
Viedeň, Rakúsko – Pointe-à-Pitre, Guadeloupe (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Guadeloupe

Pôvabné Guadeloupe, súčasť pôsobivej ostrovnej reťaze Malých Antíl, Vás očakáva vo východnej partii Karibského mora. Ako francúzska zámorská dŕžava sa zaraďuje do Európskej únie (nie však do Schengenského priestoru) – s vízovými záležitosťami sa preto nie je potrebné zaoberať. K jej susedom sa radia britský Montserrat či Antigua a Barbuda na severe aj úžasná Dominika na juhu.

Prekrásne piesočnaté pláže oslovia hlavne fanúšikov aktívnych vodných športov či relaxačného plážového leňošenia. Na svoje si prídu aj priaznivci trekov v tropickej džungli, impresívnych sopečných úkazov či magických vodopádov v dažďových pralesoch. Zachovaný miestny ekosystém sa chráni v kúzelnom národnom parku “Parc national de la Guadeloupe”.

0