VLetenky

Gran Canaria s Travel Service od 89 EUR

Playa de Amadores
Playa de Amadores, Puerto Rico de Gran Canaria, Kanárske ostrovy (foto: FrodeCJ/Pixabay/CC0)

Na španielske súostrovie Gran Canaria sa máte šancu vypraviť vďaka ponuke priamych charterových letov na krídlach leteckej spoločnosti Travel Service z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na ostrov Gran Canaria sú k dispozícii za 89 EUR s odletom zo spomínanej Viedne (VIE) dňa 19. septembra a návratom z Las Palmas (LPA) o 14 dní neskôr, t.j. dňa 3. októbra 2018 – (last minute) ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Alternatívou rezervácie obojsmernej letenky na Gran Canaria môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 26. septembra a návrat zo španielskeho Las Palmas (LPA) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 3. októbra 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Gran Canaria za 89 EUR (19.09.-03.10.2018)
Viedeň – Gran Canaria za 89 EUR (26.09.-03.10.2018)

Pozn.: priame lety s odbavenou batožinou

VIE-LPA
Viedeň, Rakúsko – Las Palmas, Španielsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Gran Canaria

K návšteve Gran Canaria máte možnosť v rámci “kanárskej sedmy” pripojiť aj ďalšie (nemenej pútavé) okolité ostrovy, ktoré budú v podstate relatívne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou. Sklamaní určite nezostanú nielen milovníci nádherných pláží a aktívnych vodných športov, ale ani fanúšikovia prekrásnych horských scenérií a zároveň pešej turistiky.

0