VLetenky

Gran Canaria s Laudamotion od 73 EUR

Mogán
Playa de Amadores, Puerto Rico de Gran Canaria (foto: JULIO CRUZ/Pixabay/CC0)

Na subtropické súostrovie Gran Canaria sa máte šancu vypraviť (od začiatku zimného letového poriadku) pri využití pravidelného spojenia spoločnosti Laudamotion z Viedne do Las Palmas.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na španielsky ostrov Gran Canaria (do Las Palmas) sú v predaji za 73 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve počas decembra 2018 a januára 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Gran Canaria nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 9. januára (streda) a návrat zo španielskeho Las Palmas (LPA) dňa 19. januára 2019 (sobota).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Gran Canaria za 73 EUR (09.01.-19.01.2019 / streda – sobota)

VIE-LPA
Viedeň, Rakúsko – Las Palmas, Španielsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Gran Canaria

K návšteve Gran Canaria možno v rámci “kanárskej sedmy” pridať i ďalšie (nemenej lákavé) okolité ostrovy, ktoré budú prakticky pomerne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou. Sklamaní istotne neostanú nielen milovníci prekrásnych pláží a aktívnych vodných športov, ale ani priaznivci nádherných horských scenérií a súčasne pešej turistiky.

0