VLetenky

Gran Canaria s Laudamotion od 71 EUR

Mogán
Pohodové Puerto Mogán v juhozápadnej časti Gran Canaria (foto: William Warby/Flickr/CC BY 2.0)

Na subtropické súostrovie Gran Canaria sa máte príležitosť vypraviť (od začiatku zimného letového poriadku) pri využití nového pravidelného spojenia spoločnosti Laudamotion z Viedne do Las Palmas.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na španielsky ostrov Gran Canaria (do Las Palmas) kúpite za 71 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve koncom októbra / začiatkom novembra 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Gran Canaria nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 31. októbra a návrat zo španielskeho Las Palmas (LPA) dňa 14. novembra 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Gran Canaria za 71 EUR (31.10.-14.11.2018)

VIE-LPA
Viedeň, Rakúsko – Las Palmas, Španielsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Gran Canaria

K návšteve Gran Canaria možno v rámci “kanárskej sedmy” pripojiť aj ďalšie (nemenej pútavé) okolité ostrovy, ktoré budú v podstate relatívne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou. Sklamaní určite nezostanú nielen milovníci nádherných pláží a aktívnych vodných športov, ale ani fanúšikovia prekrásnych horských scenérií a zároveň pešej turistiky.

0