VLetenky

Gran Canaria s Laudamotion od 60 EUR

Playa Amadores
Playa de Amadores, Puerto Rico de Gran Canaria (foto: Cristian Bortes/Flickr/CC BY 2.0)

Na španielske súostrovie Gran Canaria sa máte šancu vybrať pri využití (budúceho) pravidelného spojenia spoločnosti Laudamotion z Viedne do Las Palmas.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na subtropický ostrov Gran Canaria (do Las Palmas) sa predávajú za 60 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas decembra 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Gran Canaria m§že byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 12. decembra a návrat zo španielskeho Las Palmas (LPA) dňa 19. decembra 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Gran Canaria za 60 EUR (12.12.-19.12.2018)

VIE-LPA
Viedeň, Rakúsko – Las Palmas, Španielsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Gran Canaria

K návšteve Gran Canaria možno v rámci “kanárskej sedmy” pripojiť aj ďalšie (nemenej pútavé) okolité ostrovy, ktoré budú v podstate relatívne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou. Sklamaní určite nezostanú nielen milovníci nádherných pláží a aktívnych vodných športov, ale ani fanúšikovia prekrásnych horských scenérií a zároveň pešej turistiky.

0