VLetenky

Gran Canaria s Eurowings od 90 EUR

Kanárske ostrovy
Costa Meloneras v Maspalomas v južnej partii Gran Canaria (foto: Jayen466/Wikimedia Commons/CC0)

Za teplým slnečným podnebím sa máte šancu vydať v priebehu stredoeurópskej zimy (aj počas Vianoc) s leteckou spoločnosťou Eurowings z Viedne do prímorského Las Palmas (Gran Canaria).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na španielsky ostrov Gran Canaria (do Las Palmas) sú v predaji za 90 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v čase od začiatku decembra 2016 do konca januára 2017 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Gran Canaria nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 18. decembra (nedeľa) a návrat z Las Palmas (LPA) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 25. decembra 2016 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Las Palmas za 90 EUR (18.12.-25.12.2016)

Gran Canaria

K návšteve Gran Canaria máte príležitosť v rámci “kanárskej sedmičky” pripojiť i ďalšie (nemenej lákavé) okolité ostrovy, ktoré budú prakticky relatívne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou. Sklamaní istotne neostanú nielen milovníci nádherných pláží a aktívnych vodných športov, ale ani priaznivci prekrásnych horských scenérií a súčasne pešej turistiky.

0