VLetenky

Gran Canaria s Eurowings a Austrian Airlines od 81 EUR

Meloneras
Meloneras, Gran Canaria (foto: JUAN RAMON RODRIGUEZ SOSA/Wikimedia Commons/CC BY-SA 2.0)

Na španielsky ostrov Gran Canaria sa máte príležitosť vydať vďaka last minute ponuke priamych charterových letov na palube aeroliniek z Lufthansa Group z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na subtropické súostrovie Gran Canaria sú k dispozícii za 81 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 7. júna (štvrtok) a návratom z miestneho letiska v Las Palmas (LPA) na Kanárskych ostrovoch o 7 dní neskôr, t.j. dňa 14. júna 2018 (štvrtok) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Alternatívou rezervácie obojsmernej letenky na Gran Canaria (za 91 EUR) môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 9. júna (sobota) a návrat z Las Palmas (LPA) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 16. júna 2018 (sobota).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Gran Canaria za 81 EUR (07.06.-14.06.2018 / štvrtok – štvrtok / Eurowings)
Viedeň – Gran Canaria za 91 EUR (09.06.-16.06.2018 / sobota – sobota / Austrian Airlines)
Pozn.: priame lety s odbavenou batožinou

VIE-LPA
Viedeň, Rakúsko – Las Palmas, Španielsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Gran Canaria

K návšteve Gran Canaria možno v rámci “kanárskej sedmy” pripojiť aj ďalšie (nemenej pútavé) okolité ostrovy, ktoré budú v podstate relatívne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou. Sklamaní určite nezostanú nielen milovníci nádherných pláží a aktívnych vodných športov, ale ani fanúšikovia prekrásnych horských scenérií a zároveň pešej turistiky.

0