VLetenky

Gran Canaria s Austrian Airlines od 100 EUR

Meloneras
Meloneras, Gran Canaria (foto: JUAN RAMON RODRIGUEZ SOSA/Wikimedia Commons/CC BY-SA 2.0)

Excelentná španielska Gran Canaria bude jedným zo siedmich znamenitých Kanárskych ostrovov, kde sa majú možnosť vypraviť flexibilnejší cestovatelia vďaka last minute ponuke charterových leteniek na krídlach leteckej spoločností Austrian Airlines (s odletom z rakúskej Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na subtropické súostrovie Gran Canaria sú k dispozícii za 100 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 12. mája (sobota) a návratom z miestneho letiska v Las Palmas (LPA) na Kanárskych ostrovoch o 14 dní neskôr, t.j. dňa 26. mája 2018 (sobota) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Gran Canaria za 100 EUR (12.05.-26.05.2018 / sobota – sobota)

VIE-LPA
Viedeň, Rakúsko – Las Palmas, Španielsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Gran Canaria

K návšteve Gran Canaria možno v rámci “kanárskej sedmy” pripojiť aj ďalšie (nemenej pútavé) okolité ostrovy, ktoré budú v podstate relatívne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou. Sklamaní určite nezostanú nielen milovníci nádherných pláží a aktívnych vodných športov, ale ani fanúšikovia prekrásnych horských scenérií a zároveň pešej turistiky.

0