VLetenky

Fuerteventura s Wizz Air od 77 EUR

Canary Islands
Príjemné plážové scenérie na ostrove Fuerteventura (foto: Mario Ceccherini/Pixabay/CC0)

Na pohodové subtropické súostrovie Fuerteventura možno využiť (v blízkom časovom horizonte) ponuku leteckej spoločnosti Wizz Air (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na španielsky ostrov Fuerteventura (do Puerto del Rosario) sa dajú kúpiť za 23980 HUF (alebo v prepočte cca 77 EUR) s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou, pričom členovia Wizz Discount Club (WDC) zaplatia len 18180 HUF (asi 59 EUR).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve na prelome mája a júna 2017 – s väčšou možnosťou výberu termínov pre členov WDC (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z Budapešti (BUD) dňa 21. mája s návratom z Puerto del Rosario (FUE) dňa 8. júna 2017.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Puerto del Rosario za 23980 HUF bez WDC / 18180 HUF s WDC (21.05.-08.06.2017)

Fuerteventura a širšie okolie

Famózna Fuerteventura, súčasť preslávenej “kanárskej sedmičky”, Vás čaká medzi impresívnym Lanzarote a nemenej pútavým ostrovom Gran Canaria (v centrálnej časti tohto španielskeho súostrovia). K jej návšteve skúste pridať aj prehliadku ďalších (nielen spomenutých) okolitých ostrovov, ktoré budú relatívne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou.

0