VLetenky

Fuerteventura s Eurowings od 90 EUR

Moro Jable
Plážové scenérie Morro Jable na ostrove Fuerteventura (foto: Victor R. Ruiz/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na príjemné subtropické súostrovie Fuerteventura máte možnosť využiť (v jarnom období) opätovne dostupnú ponuku leteckej spoločnosti Eurowings (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na španielsky ostrov Fuerteventura (do Puerto del Rosario) sú v predaji za 90 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým s odletom v marci 2017 / návratom v apríli 2017 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 28. marca s návratom z Puerto del Rosario (FUE) dňa 4. apríla 2017.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Puerto del Rosario za 90 EUR (28.03.-04.04.2017)

Fuerteventura a širšie okolie

Znamenitá Fuerteventura, súčasť legendárnej “kanárskej sedmičky”, Vás očakáva medzi pôsobivým Lanzarote a nemenej lákavým ostrovom Gran Canaria (v centrálnej partii tohto španielskeho súostrovia). K jej návšteve skúste pripojiť i prehliadku ďalších (nielen spomenutých) okolitých ostrovov, ktoré budú pomerne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou.

0