VLetenky

Frankfurt s Ryanair od 19 EUR

Mainhattan
Moderné výškové budovy atraktívneho frankfurtského “Mainhattanu” (foto: Kiefer/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Pokiaľ sa chcete pozrieť do Frankfurtu s okolím (v jarnom období), máte k tomu možnosť vďaka ponuke leteckej spoločnosti Ryanair (s odletom z Krakova).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do nemeckého Frankfurtu sa dajú kúpiť za 78 PLN (alebo v prepočte cca 19 EUR) s odletom zo spomínaného krakovského letiska Jána Pavla II.

Podmienky predaja:
Uvedená cena platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas apríla 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z poľského Krakova (KRK) dňa 25. apríla (streda) a návrat z nemeckého Frankfurtu (FRA) dňa 29. apríla 2018 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Krakov – Frankfurt za 78 PLN / 19 EUR (25.04.-29.04.2018)

KRK-FRA
Krakov, Poľsko – Frankfurt, Nemecko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Frankfurt

Impresívny 700-tisícový Frankfurt – lákavé dopravné a finančné centrum Nemecka, skrýva niekoľko celkom pôsobivých historických budov, ku ktorým ako skutočný protiklad poslúži supermoderný frankfurtský “Mainhattan” s jednými z najvyšších stavieb v Európe vôbec (mimochodom v tejto časti mesta natrafíte i na impozantné sídlo Európskej centrálnej banky).

Kam ďalej z Frankfurtu

Z hlavného frankfurtského letiska Frankfurt Intl Airport (FRA) nájdete obrovské množstvo cenovo atraktívnych letov do celého sveta – s Lufthansou a jej aliančnými partnermi (Star Alliance), či s nemeckou aerolinkou Condor Flugdienst (Thomas Cook Group) a mnohými ďalšími leteckými spoločnosťami (snažiacimi sa im na linkách z Frankfurtu konkurovať).

0