VLetenky

Francúzska Polynézia v business class od 835 EUR

Bora Bora
Nesmierne fotogenické tropické súostrovie Bora Bora (foto: Arnie Papp/Flickr/CC BY 2.0)

Objaviť čaro geniálneho súostrovia Francúzska Polynézia v Oceánii v rámci okružnej cesty po Pacifiku máte šancu pri využití zaujímavého tarifu rôznych aerolínií v biznis triede (s odletom z Európy).

Taliansko – Japonsko – Tahiti – Nový Zéland – Hong Kong – Nemecko za 835 EUR v business class

V sume 835 EUR máte možnosť uvidieť v business class s odletom z talianskej Florencie a návratom do nemeckého Düsseldorfu (nielen) fascinujúcu Francúzsku Polynéziu (Tahiti) so stopovermi vo východnej Ázii (Tokio a Hong Kong) i v Oceánii (Auckland) – a to pri ceste na palube leteckých spoločností Alitalia, Air Tahiti Nui, Aircalin, Air New Zealand a Cathay Pacific.

Príklad cestovného itinerára (jedna letenka):
15.09.2017 Florencia, Taliansko (FLR) – Tokio, Japonsko (TYO) / Alitalia
23.09.2017 Tokio, Japonsko (TYO) – Papeete, Fr. Polynézia (PPT) / Air Tahiti Nui
02.10.2017 Papeete, Fr. Polynézia (PPT) – Auckland, Zéland (AKL) / Aircalin
09.10.2017 Auckland, Nový Zéland (AKL) – Hong Kong, Čína (HKG) / Air New Zealand
12.10.2017 Hong Kong, Čína (HKG) – Düsseldorf, Nemecko (DUS) / Cathay Pacific

Rezervácia letenky:
Florencia – Tokio – Tahiti – Auckland – Hong Kong – Düsseldorf za 835 EUR (biznis trieda)

Francúzska Polynézia

Geniálnu Francúzsku Polynéziu, nádherné tropické súostrovie rozprestierajúce sa v magickom Pacifiku, obýva približne 270 tisíc ľudí. Poriadne rozľahlé územie tohto fantastického francúzskeho zámorského departmentu tvorí zhruba 130 ostrovov a ostrovčekov, roztrúsených na obrovskej ploche takmer 2,5 milióna štvorcových kilometrov. Neskutočne impresívna Francúzska Polynézia sa delí administratívno-politicky na niekoľko menších ostrovných skupín.

Úžasné Îles de la Société

Najdôležitejšie zo súostroví Francúzskej Polynézie – pozoruhodné “Îles de la Société”, rozdeľujeme na Îles du Vent (Windward Islands) a Îles Sous-le-Vent (Leeward Islands). Z rušnej miestnej metropoly – pohodovej Papetee situovanej na šarmantnom Tahiti, lodnou alebo leteckou dopravou pohodlne prídete na susedný ostrov Moorea (položený taktiež v súostroví Windward Islands).

Skvelá Moorea alebo grandiózna Bora Bora?

Dramatická Bora Bora (Leeward Islands) Vám však bude k dispozícii iba letecky. Kým Moorea sa radí k relatívne dostupným cieľom i pre cestovateľov s “priemernejším” “budgetom”, Bora Bora patrí (vzhľadom na svoju kvalitu) k “high-end destináciám”. Na všetkých troch spomínaných ostrovoch Vás čakajú čarokrásne pláže s vynikajúcimi podmienkami pre vodné športy a odhaľovanie ukrytých krás farebného podmorského sveta, na svoje si však prídu i fanúšikovia hôr a pešej turistiky.

0