VLetenky

Francúzska Polynézia so Singapore Airlines od 1276 EUR

Tahiti
Čarokrásny tropický ostrov Bora Bora (foto: Didierlefort/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Spoznať čaro fenomenálneho súostrovia Francúzska Polynézia v Oceánii možno pri využití ponuky 5* spoločnosti Singapore Airlines v spolupráci s partnermi zo Star Alliance (s odletom z Prahy).

Spiatočné letenky do Papeete v ostrovnej skupine Tahiti v ďalekej Francúzskej Polynézii sa predávajú za 1276 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Tarifné podmienky umožňujú odlety do 31. marca 2016 (s výnimkou obdobia blackoutu v čase vianočných sviatkov 12.12.-27.12.2015), min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov, stop over v Singapure (SIN) a predaj do 31. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletmi) v dobe od polovice februára do konca marca 2016.

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Tahiti môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 21. marca s návratom z francúzskeho mesta Papeete (PPT) dňa 5. apríla 2016.

Rezervácia letenky:
Praha – Papeete za 1276 EUR (21.03.-05.04.2016)
Praha – Papeete za 1276 EUR (rezervácia v NJ)

Francúzska Polynézia

Geniálnu Francúzsku Polynéziu, nádherné tropické súostrovie rozprestierajúce sa v magickom Pacifiku, obýva približne 270 tisíc ľudí. Poriadne rozľahlé územie tohto fascinujúceho francúzskeho zámorského departmentu tvorí zhruba 130 ostrovov a ostrovčekov, roztrúsených na obrovskej ploche takmer 2,5 milióna štvorcových kilometrov. Neskutočne impresívna Francúzska Polynézia sa delí administratívno-politicky na niekoľko menších ostrovných skupín.

Úžasné Îles de la Société

Najvýznamnejšie zo súostroví Francúzskej Polynézie – pozoruhodné “Îles de la Société”, rozdeľujeme na Îles du Vent (Windward Islands) a Îles Sous-le-Vent (Leeward Islands). Z rušnej miestnej metropoly – pohodovej Papetee situovanej na fantastickom Tahiti, lodnou alebo leteckou dopravou pohodlne docestujte na susedný ostrov Moorea (položený taktiež v súostroví Windward Islands).

Úžasná Moorea alebo grandiózna Bora Bora?

Dramatická Bora Bora (Leeward Islands) Vám však bude k dispozícii iba letecky. Zatiaľ čo Moorea sa radí k relatívne dostupným cieľom i pre cestovateľov s “priemernejším” “budgetom”, Bora Bora patrí (vzhľadom na svoju kvalitu) k “high-end cieľom”. Na všetkých troch spomínaných ostrovoch Vás čakajú nádherné pláže s vynikajúcimi podmienkami pre vodné športy a odhaľovanie ukrytých krás farebného podmorského sveta, na svoje si však prídu i fanúšikovia hôr a pešej turistiky.

0