VLetenky

Francúzska Polynézia s Virgin Atlantic od 1038 EUR

Tahiti
Čarokrásny tropický ostrov Bora Bora (foto: Didierlefort/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Objavovať čaro ostrovnej “skupinky” Francúzska Polynézia v Oceánii máte možnosť zásluhou britskej aerolinky Virgin Atlantic v spolupráci s partnerskými leteckými spoločnosťami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Papeete na Tahiti (v ďalekej Francúzskej Polynézii) sa predávajú za 1038 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 30.09.-08.12.2019. a 15.02.-23.06.2020, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu februára 2020.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Francúzskej Polynézie nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 17. februára s návratom z Papeete (PPT) na Tahiti dňa 2. marca 2020.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Papeete za 1038 EUR (17.02.-02.03.2020)

VIE-PPT
Viedeň, Rakúsko – Papeete, Francúzska Polynézia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Francúzska Polynézia

Fenomenálnu Francúzsku Polynéziu, prekrásne tropické súostrovie rozkladajúce sa v dramatickom Pacifiku, obýva zhruba 270 tisíc ľudí. Poriadne rozľahlé územie tohto fantastického francúzskeho zámorského departmentu vytvára približne 130 ostrovov a ostrovčekov, roztrúsených na obrovskej ploche skoro 2,5 milióna štvorcových kilometrov. Nesmierne impresívna Francúzska Polynézia sa rozdeľuje administratívno-politicky na niekoľko menších ostrovných skupín.

Skvelé Îles de la Société

Najvýznamnejšie zo súostroví Francúzskej Polynézie – pozoruhodné “Îles de la Société”, delíme na Îles du Vent (Windward Islands) a Îles Sous-le-Vent (Leeward Islands). Z pulzujúcej miestnej metropoly – príjemnej Papetee položenej na fascinujúcom Tahiti, lodnou alebo leteckou dopravou pohodlne prídete na susedný ostrov Moorea (situovaný takisto v súostroví Windward Islands).

Úžasná Moorea alebo grandiózna Bora Bora?

Magická Bora Bora (Leeward Islands) Vám však bude k dispozícii len letecky. Kým Moorea sa zaraďuje k pomerne dostupným cieľom aj pre cestovateľov s “priemernejším” “budgetom”, Bora Bora patrí (vzhľadom na svoju kvalitu) k “high-end destináciám”. Na všetkých troch spomínaných ostrovoch Vás očakávajú nádherné pláže s výbornými podmienkami pre vodné športy a odhaľovanie skrytých krás farebného podmorského sveta, na svoje si však prídu aj priaznivci hôr a pešej turistiky.

0

Add a Comment