VLetenky

Francúzska Polynézia s Qatar Airways v business class od 2668 EUR

Rangiroa
Fotogenický koralový ostrov Rangiroa Atoll vo Francúzskej Polynézii (foto: dany13/Flickr/CC BY 2.0)

Vychutnať si cestu na ďaleké súostrovie Francúzska Polynézia v Oceánii máte šancu v biznis triede päťhviezdičkovej spoločnosti Qatar Airways (Oneworld) v spolupráci s partnermi (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky v „business class“ (QR) do Papeete (Tahiti) sa predávajú za 68196 CZK (cca 2668 EUR) s odletom zo spomínaného pražského letiska pri súčasnom nákupe dvoch leteniek.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú (okrem kúpy dvoch leteniek súčasne) cesty v období 01.11.-14.12.2017, 11.01.-06.06. a 11.09.-31.10.2018, min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 10. novembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od januára do mája 2018.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky (v biznis triede QR) do Francúzskej Polynézie nech bude napr. odlet z Prahy (PRG) dňa 29. januára s návratom z Papeete (PPT) na Tahiti dňa 13. februára 2018.

Rezervácia letenky:
Praha – Papeete za 68196 CZK/osoba v biznis triede (29.01.-13.02.2018 / pri dvoch cestujúcich)

Francúzska Polynézia

Geniálnu Francúzsku Polynéziu, nádherné tropické súostrovie rozprestierajúce sa v magickom Pacifiku, obýva približne 270 tisíc ľudí. Poriadne rozľahlé územie tohto fascinujúceho francúzskeho zámorského departmentu tvorí zhruba 130 ostrovov a ostrovčekov, roztrúsených na obrovskej ploche skoro 2,5 milióna štvorcových kilometrov. Neskutočne pôsobivá Francúzska Polynézia sa delí administratívno-politicky na niekoľko menších ostrovných skupín.

Úžasné Îles de la Société

Najvýznamnejšie zo súostroví Francúzskej Polynézie – pozoruhodné “Îles de la Société”, rozdeľujme na Îles du Vent (Windward Islands) a Îles Sous-le-Vent (Leeward Islands). Z rušnej miestnej metropoly – pohodovej Papetee situovanej na fantastickom Tahiti, lodnou alebo leteckou dopravou pohodlne prídete na susedný ostrov Moorea (položený taktiež v súostroví Windward Islands).

Skvelá Moorea alebo grandiózna Bora Bora?

Dramatická Bora Bora (Leeward Islands) Vám však bude k dispozícii iba letecky. Zatiaľ čo Moorea sa radí k relatívne dostupným cieľom i pre cestovateľov s “priemernejším” “budgetom”, Bora Bora patrí (vzhľadom na svoju kvalitu) k “high-end destináciám”. Na všetkých troch spomínaných ostrovoch Vás čakajú prekrásne pláže s vynikajúcimi podmienkami pre vodné športy a odhaľovanie ukrytých krás farebného podmorského sveta, na svoje si však prídu i fanúšikovia hôr a pešej turistiky.

0