VLetenky

Francúzska Polynézia s Qatar Airways od 1303 EUR

Leeward Islands
Tropická ostrovná skupina Leeward Islands vo Francúzskej Polynézii (foto: clesenne/Flickr/CC BY 2.0)

Na ďaleké súostrovie Francúzska Polynézia v Oceánii sa máte možnosť vybrať aj v ekonomickej triede päťhviezdičkovej spoločnosti Qatar Airways (Oneworld) v spolupráci s partnermi (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Papeete (Tahiti) kúpite za 33290 CZK (cca 1303 EUR) s odletom zo spomínaného pražského letiska pri súčasnom nákupe troch leteniek.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú (okrem kúpy troch leteniek súčasne) cesty v období 01.11.-14.12.2017, 11.01.-06.06. a 11.09.-31.10.2018, min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 10. novembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od februára do mája 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Francúzskej Polynézie nech poslúži odlet z Prahy (PRG) dňa 26. februára s návratom z Papeete (PPT) na Tahiti dňa 11. marca 2018.

Rezervácia letenky:
Praha – Papeete za 33290 CZK/osoba (26.02.-11.03.2018 / pri troch cestujúcich)

Francúzska Polynézia

Fenomenálnu Francúzsku Polynéziu, prekrásne tropické súostrovie rozprestierajúce sa v dramatickom Pacifiku, obýva zhruba 270 tisíc ľudí. Poriadne rozľahlé územie tohto fantastického francúzskeho zámorského departmentu vytvára približne 130 ostrovov a ostrovčekov, roztrúsených na obrovskej ploche takmer 2,5 milióna štvorcových kilometrov. Nesmierne impresívna Francúzska Polynézia sa rozdeľuje administratívno-politicky na niekoľko menších ostrovných skupín.

Skvelé Îles de la Société

Najvýznamnejšie zo súostroví Francúzskej Polynézie – pozoruhodné “Îles de la Société”, delíme na Îles du Vent (Windward Islands) a Îles Sous-le-Vent (Leeward Islands). Z pulzujúcej miestnej metropoly – príjemnej Papetee položenej na fascinujúcom Tahiti, lodnou alebo leteckou dopravou pohodlne prídete na susedný ostrov Moorea (situovaný takisto v súostroví Windward Islands).

Úžasná Moorea alebo grandiózna Bora Bora?

Magická Bora Bora (Leeward Islands) Vám však bude k dispozícii len letecky. Kým Moorea sa zaraďuje k pomerne dostupným cieľom aj pre cestovateľov s “priemernejším” “budgetom”, Bora Bora patrí (vzhľadom na svoju kvalitu) k “high-end destináciám”. Na všetkých troch spomínaných ostrovoch Vás očakávajú nádherné pláže s výbornými podmienkami pre vodné športy a objavovanie skrytých krás farebného podmorského sveta, na svoje si však prídu aj priaznivci hôr a pešej turistiky.

0