VLetenky

Francúzska Polynézia s Air New Zealand od 1158 EUR

Rangiroa Atoll
Koralový ostrov Rangiroa vo Francúzskej Polynézii (foto: Julius Silver/Wikimedia Commons/CC BY 3.0)

Spoznávať čaro fenomenálneho súostrovia Francúzska Polynézia v Oceánii máte príležitosť vďaka spoločnosti Air New Zealand v spolupráci s partnermi zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Papeete v ostrovnej skupine Tahiti v ďalekej Francúzskej Polynézii sa predávajú za 1158 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 1. februára do 30. júna 2017, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 31. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od konca februára do polovice marca 2017.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Francúzskej Polynézie nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 27. februára s návratom z Papeete (PPT) na Tahiti dňa 19. marca 2017.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Papeete za 1158 EUR (27.02.-19.03.2017)

Francúzska Polynézia

Geniálnu Francúzsku Polynéziu, nádherné tropické súostrovie rozprestierajúce sa v magickom Pacifiku, obýva približne 270 tisíc ľudí. Poriadne rozľahlé územie tohto fascinujúceho francúzskeho zámorského departmentu tvorí zhruba 130 ostrovov a ostrovčekov, roztrúsených na obrovskej ploche takmer 2,5 milióna štvorcových kilometrov. Neskutočne impresívna Francúzska Polynézia sa delí administratívno-politicky na niekoľko menších ostrovných skupín.

Úžasné Îles de la Société

Najdôležitejšie zo súostroví Francúzskej Polynézie – pozoruhodné “Îles de la Société”, rozdeľujeme na Îles du Vent (Windward Islands) a Îles Sous-le-Vent (Leeward Islands). Z rušnej miestnej metropoly – pohodovej Papetee situovanej na fantastickom Tahiti, lodnou alebo leteckou dopravou pohodlne prídete na susedný ostrov Moorea (položený taktiež v súostroví Windward Islands).

Úžasná Moorea alebo grandiózna Bora Bora?

Dramatická Bora Bora (Leeward Islands) Vám však bude k dispozícii iba letecky. Zatiaľ čo Moorea sa radí k relatívne dostupným cieľom i pre cestovateľov s “priemernejším” “budgetom”, Bora Bora patrí (vzhľadom na svoju kvalitu) k “high-end destináciám”. Na všetkých troch spomínaných ostrovoch Vás čakajú nádherné pláže s vynikajúcimi podmienkami pre vodné športy a odhaľovanie ukrytých krás farebného podmorského sveta, na svoje si však prídu i fanúšikovia hôr a pešej turistiky.

0