VLetenky

Francúzska Polynézia a Kalifornia od 805 EUR

Bora Bora
Charakteristické scenérie tropického súostrovia Bora Bora (foto: Julius Silver/Pixabay/CC0)

Spoločnú návštevu Francúzskej Polynézie a americkej Kalifornie máte príležitosť uskutočniť pri kombinácii ponúk leteckých spoločností KLM a French Blue (s odletom z viedenského letiska).

Trasy v predaji:
Do Francúzskej Polynézie doputujete za 805 EUR pri nákupe dvoch spiatočných leteniek:
1./ Viedeň – San Francisco za 330 EUR s KLM
2./ San Francisco – Tahiti za 475 EUR s French Blue

Príklad celkového itinerára
09.05.2018 Viedeň (VIE) – San Francisco (SFO) s KLM (1. letenka)
13.05.2018 San Francisco (SFO) – Tahiti (PPT) s French Blue (2. letenka)
28.05.2018 Tahiti (PPT) – San Francisco (SFO) s French Blue (2. letenka)
30.05.2018 San Francisco (SFO) – Viedeň (VIE) s KLM (1. letenka)

Rezervácia leteniek:
Viedeň – San Francisco za 330 EUR (09.05.-30.05.2018 / 1. letenka s KLM)
San Francisco – Tahiti za 475 EUR (13.05.-28.05.2018 / 2. letenka s French Blue)

VIE-PPT

Francúzska Polynézia

Fenomenálnu Francúzsku Polynéziu, prekrásne tropické súostrovie rozprestierajúce sa v dramatickom Pacifiku, obýva zhruba 270 tisíc ľudí. Poriadne rozľahlé územie tohto fantastického francúzskeho zámorského departmentu vytvára približne 130 ostrovov a ostrovčekov, roztrúsených na obrovskej ploche takmer 2,5 milióna štvorcových kilometrov. Nesmierne impresívna Francúzska Polynézia sa rozdeľuje administratívno-politicky na niekoľko menších ostrovných skupín.

Skvelé Îles de la Société

Najvýznamnejšie zo súostroví Francúzskej Polynézie – pozoruhodné “Îles de la Société”, delíme na Îles du Vent (Windward Islands) a Îles Sous-le-Vent (Leeward Islands). Z pulzujúcej miestnej metropoly – príjemnej Papetee položenej na fascinujúcom Tahiti, lodnou alebo leteckou dopravou pohodlne prídete na susedný ostrov Moorea (situovaný taktiež v súostroví Windward Islands).

Úžasná Moorea alebo grandiózna Bora Bora?

Magická Bora Bora (Leeward Islands) Vám však bude k dispozícii len letecky. Kým Moorea sa zaraďuje k pomerne dostupným cieľom aj pre cestovateľov s „priemernejším“ “budgetom”, Bora Bora patrí (vzhľadom na svoju kvalitu) k “high-end destináciám”. Na všetkých troch spomínaných ostrovoch Vás očakávajú nádherné pláže s výbornými podmienkami pre vodné športy a objavovanie skrytých krás farebného podmorského sveta, na svoje si však prídu aj priaznivci hôr a pešej turistiky.

0