VLetenky

Floridský Key West s Delta Air Lines od 410 EUR

Florida Keys
Tropický ostrovček Sunset Key pri Key West (foto: Florida Memory/Dale M. McDonald /Flickr/CC0)

Do najjužnejšej (oceánskej) partie Floridy máte šancu využiť tarif spoločnosti Delta Air Lines (v spolupráci s partnerskými Air France-KLM) z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na juhofloridské súostrovie Key West sa predávajú za 410 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú cesty v období 10.01.-05.04. a 02.11.-15.12.2019, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 13. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu marca a novembra 2019.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 12. marca a návrat z amerického Key West (EYW) dňa 27. marca 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Key West za 410 EUR (12.03.-27.03.2019)

VIE-EYW
Viedeň, Rakúsko – Key West, USA (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Key West (Florida)

Pri potulkách po slnečnej Floride skúste docestovať až na oficiálne najjužnejšie miesto kontinentálnych “Štátov” s názvom Key West, situované v prekrásnom koralovom karibskom súostroví Florida Keys. K jeho geografickým špecialitám patrí skutočnosť, že sa nachádza bližšie ku kubánskej Havane (vzdialenej asi 170 km smerom na JZ) ako ku americkému Miami (vyše 200 km na severovýchod) na pevninskej Floride, s ktorou ho spája pôsobivá 128-míľová Overseas Highway.

0