VLetenky

Floridský Key West s British Airways od 462 EUR

Fort Jefferson
Pevnosť Fort Jefferson, Dry Tortugas National Park (foto: NPS Climate Change Response/Flickr/CC0)

Cestovateľom, ktorí si pri svojej ceste na Floridu radi pozrú hlavne jej najjužnejšiu (oceánsku) partiu, možno padne vhod tarif spoločnosti British Airways z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na juhofloridské súostrovie Key West kúpite za 549 USD (alebo v prepočte cca 462 EUR) s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve najmä (s odletom) počas apríla 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) počas uvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 4. apríla a návrat z amerického Key West (EYW) do dňa 18. apríla 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Key West za 549 USD (04.04.-18.04.2018)

Floridský Key West

Pri potulkách po slnečnej Floride skúste docestovať až na oficiálne najjužnejšie miesto pevninských “Štátov” s názvom Key West, situované v prekrásnom koralovom karibskom súostroví Florida Keys. K jeho geografickým špecialitám patrí skutočnosť, že sa nachádza bližšie ku kubánskej Havane (vzdialenej cca 170 km smerom na JZ) ako ku americkému Miami (viac ako 200 km na severovýchod) na pevninskej Floride, s ktorou ho spája pôsobivá 128-míľová Overseas Highway.

0