VLetenky

Floridský Key West s British Airways od 440 EUR

Florida Keys
Sand Key Lighthouse v blízkosti Key West (foto: Florida Memory/Dale M. McDonald /Flickr/CC0)

Do najjužnejšej (oceánskej) partie Floridy máte šancu využiť tarif leteckej spoločnosti British Airways (v spolupráci s aliančnými partnermi) z aliancie Oneworld (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na juhofloridské súostrovie Key West sú v predaji za 440 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 29.10.-13.12.2019 a 06.01.-31.03.2020, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu do 7. apríla 2020 a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 6. novembra a návrat z amerického Key West (EYW) dňa 20. novembra 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Key West za 440 EUR (06.11.-20.11.2019 / “Opodo”)

VIE-EYW
Viedeň, Rakúsko – Key West, USA (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Key West (Florida)

Pri potulkách po slnečnej Floride skúste doputovať až na oficiálne najjužnejšie miesto kontinentálnych “Štátov” pod názvom Key West, položené v nádhernom koralovom karibskom súostroví Florida Keys. K jeho geografickým špecialitám patrí skutočnosť, že sa nachádza bližšie ku kubánskej Havane (vzdialenej asi 170 km smerom na JZ) ako ku americkému Miami (viac ako 200 km na severovýchod) na pevninskej Floride, s ktorou ho spája impresívna 128-míľová Overseas Highway.

0

Add a Comment