VLetenky

Floridský Key West s British Airways od 342 EUR

Florida Keys
Floridský národný park Dry Tortugas National Park (foto: SNORKELINGDIVES.COM/Flickr/CC BY 2.0)

Do najjužnejšej (oceánskej) partie Floridy máte príležitosť využiť (aj počas vianočných sviatkov) tarif spoločnosti British Airways v spolupráci s partnermi z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na juhofloridské súostrovie Key West sa predávajú za 342 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 1. septembra do 25. decembra 2018, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 13. decembra a návrat z amerického Key West (EYW) do dňa 26. decembra 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Key West za 342 EUR (13.12.-26.12.2018)

VIE-EYW
Viedeň, Rakúsko – Key West, USA (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Floridský Key West

Pri potulkách po slnečnej Floride skúste docestovať až na oficiálne najjužnejšie miesto pevninských “Štátov” s názvom Key West, situované v prekrásnom koralovom karibskom súostroví Florida Keys. K jeho geografickým pozoruhodnostiam patrí skutočnosť, že sa nachádza bližšie ku kubánskej Havane (vzdialenej asi 170 km smerom na JZ) ako ku americkému Miami (viac ako 200 km na severovýchod) na pevninskej Floride, s ktorou ho spája pôsobivá 128-míľová Overseas Highway.

0