VLetenky

Florida s KLM od 326 EUR

Miami Beach
Tropická atmosféra slnečnej Floridy v oblasti Miami Beach (foto: Justin Hilton/Pixabay/CC0)

Na cestu do “Sunshine State” (aj na konci letných prázdnin) sa máte šancu vybrať pri využití ponuky Air France-KLM (v spolupráci z aliančnými partnermi) zo Sky Team (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do amerického veľkomesta Miami (na juhovýchode Floridy) sú v predaji za 326 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 10.04.-26.06. a 21.08.-16.12.2018 (s ukončením ciest do 16.12.2018), max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od konca augusta do začiatku decembra 2018.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Floridu môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 21. augusta s návratom z amerického Miami (MIA) dňa 5. septembra 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Miami za 326 EUR (21.08.-05.09.2018)

VIE-MIA

Florida a okolie

Vynikajúce Fort Lauderdale a Miami

Vo vskutku príjemnej oblasti Fort Lauderdale a relatívne neveľmi vzdialeného Miami (aj v jeho blízkom okolí) Vás čakajú nádherné morské pláže (Miami Beach, South Beach, West Palm Beach, atď.). Za návštevu stojí i pútavý národný park Everglades National Park. V prípade dostatočného časového fondu sa skúste vydať na dramatický Key West – najjužnejší bod súostrovia Florida Keys.

Lákavé Orlando a zábavné parky

Príťažlivé Orlando, položené v centrálnej partii Floridy, pravdepodobne upúta hlavne svojimi početnými rozľahlými zábavnými parkmi. Spomedzi mnohých spomeňme aspoň Walt Disney World (pre vášnivých milovníkov animovaného sveta), Universal Orlando Resort (pre fanúšikov hraného filmu) a Sea World Orlando (pre priaznivcov rozličných vodných, “podvodných” a podmorských špecialít).

Morské pobrežie a Kennedy Space Centre

Ak sa vypravíte z Orlanda na severovýchod, natrafíte na pohodové pláže v Daytona Beach či v neďalekom New Smyrna Beach. O niečo južnejšie, takisto pri východnom pobreží Floridy, naďabíte na ďalšie pôvabné plážové scenérie v malebných mestečkách Cocoa a Melbourne. Nielen leteckých entuziastov “ohúri” “kúsok odtiaľ” ležiaci svetoznámy Cape Canaveral s presláveným Kennedy Space Center (s občasnými štartmi vesmírnych rakiet), voľne dostupným i pre bežných “smrteľníkov”.

Kam ďalej z Floridy?

Výhodnou alternatívou, ako uvidieť karibské ostrovy, budú plavby zaoceánskou loďou z Miami. Znamenití Fort Lauderdale poteší naopak zaujímavými cenami leteniek. Za rozumnú sumu máte možnosť z miestneho letiska Hollywood Intl Airport (FLL) docestovať s americkými nízkonákladovkami JetBlue Airways a Spirit Airlines i do oblasti Karibiku (Americké Panenské ostrovy, Aruba, Bahamy, Dominikánska republika, Jamajka, Portoriko, Sint Maarten), do Strednej Ameriky (Guatemala, Honduras, Kostarika, Mexiko, Panama, Salvador) či do Južnej Ameriky (Kolumbia a Peru).

0