VLetenky

Filipíny so Saudiou od 435 EUR

Siargao Island
Neskutočne fotogenický filipínsky tropický ostrov Siargao (foto: Milet Miranda/Flickr/CC BY 2.0)

Na atraktívne “súostrovie 7000 ostrovov” sa snaží svojou ponukou podnietiť 4-hviezdičková letecká spoločnosť Saudia z aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do filipínskej metropoly Manila sa predávajú za 435 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú cesty od 16. júna do 24. októbra 2018, ukončenie ciest do 24.10.2018 a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od polovice júna do konca júna 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Filipíny nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 23. júna (sobota) s návratom z filipínskej Manily (MNL) dňa 7. júla 2018 (sobota).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Manila za 435 EUR (23.06.-07.07.2018)

VIE-MNL
Viedeň, Rakúsko – Manila, Filipíny (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Filipíny

Príťažlivé filipínske súostrovie, pozostávajúce z vyše 7000 ostrovov a ostrovčekov, Vás čaká v jednej z najpútavejších oblastí lákavej juhovýchodnej Ázie. Ekonomicky vcelku nenáročnú vnútroštátnu leteckú dopravu zabezpečujú hlavne nízkonákladové aerolinky Cebu Pacific, Air Asia/Air Asia Zest, Airphil Express a prípadne aj ďalšie miestne letecké spoločnosti.

Dramatické Visays a impresívny Luzon

Milovníkov nádherných plážových scenérií a vodných športov okúzlia čarovné biele piesočnaté pláže v oblasti Visayas – na impresívnych ostrovoch Palawan, Boracay či Bohol. Fascinujúce panorámy na posledne menovanom ostrove tvoria “čokoládové” homole Chocolate Hills. V severnej partii Filipín (na ostrove Luzon) určite upútajú najmä viac ako 2000 rokov staré ryžové terasy v obľúbenom Banaue.

Palau a Micronesia Island Hopping

Pokiaľ budete náhodou po čase Filipínami už presýtení, skúste sa vybrať na “neďaleký” potápačský raj – znamenité súostrovie Palau, ktoré sa geograficky radí už do Mikronézskeho súostrovia. V prípade, že sa zaraďujete k vášnivým leteckým entuziastom a netlačia Vás financie, pridajte si i obľúbený Island Hopping po Mikronézii (a Marshallových ostrovoch) na trase Manila – Guam – Honolulu (a späť).

0