VLetenky

Filipíny s Xiamen Airlines od 444 EUR

Palawan
Idylické panorámy El Nido na severe súostrovia Palawan (foto: eric molina/Flickr/CC BY 2.0)

Za neuveriteľnou prírodou obrovitých Filipín v juhovýchodnej Ázii vábi ponuka spoločnosti Xiamen Airlines (v spolupráci s partnermi) z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do filipínskej metropoly Manila kúpite za 444 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 31.08.-04.10., 20.10.-15.12.2016 a 28.01.-28.02.2017, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 30. augusta (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku novembra do polovice decembra 2016.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Filipíny môže byť odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 9. decembra s návratom z filipínskej Manily (MNL) dňa 26. decembra 2016.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Manila za 444 EUR (09.12.-26.12.2016)

Filipíny

Príťažlivé filipínske súostrovie, pozostávajúce z vyše 7000 ostrovov a ostrovčekov, Vás čaká v jednej z najpútavejších oblastí lákavej juhovýchodnej Ázie. Ekonomicky vcelku nenáročnú vnútroštátnu leteckú dopravu zabezpečujú hlavne nízkonákladové aerolinky Cebu Pacific, Air Asia/Air Asia Zest, Airphil Express a prípadne aj ďalšie miestne letecké spoločnosti.

Dramatické Visays a impresívny Luzon

Milovníkov nádherných plážových scenérií a vodných športov okúzlia čarovné biele piesočnaté pláže v oblasti Visayas – na imresívnych ostrovoch Palawan, Boracay či Bohol. Fascinujúce panorámy na posledne menovanom ostrove tvoria “čokoládové” homole Chocolate Hills. V severnej partii Filipín (na ostrove Luzon) určite upútajú najmä viac ako 2000 rokov staré ryžové terasy v populárnom Banaue.

Palau a Micronesia Island Hopping

Pokiaľ budete náhodou po čase Filipínami už presýtení, skúste sa vybrať na “neďaleký” potápačský raj – znamenité súostrovie Palau, ktoré sa geograficky radí už do Mikronézskeho súostrovia. V prípade, že sa zaraďujete k vášnivým leteckým entuziastom a netlačia Vás financie, pridajte si i obľúbený Island Hopping po Mikronézii (a Marshallových ostrovoch) na trase Manila – Guam – Honolulu (a späť).

0