VLetenky

Filipíny s Xiamen Airlines od 391 EUR

Siargao
Nesmierne fotogenický filipínsky tropický ostrov Siargao (foto: Milet Miranda/Flickr/CC BY 2.0)

Na “súostrovie 7000 ostrovov” (s možnosťou návštevy Číny a Holandska) láka letecká spoločnosť Xiamen Airlines (v spolupráci s partnermi) z aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do filipínskej metropoly Manila sú v predaji za 391 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety do 30. apríla 2018, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu apríla 2018.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Filipíny nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 16. apríla s návratom z filipínskej Manily (MNL) dňa 29. apríla 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Manila za 391 EUR (16.04.-29.04.2018)

VIE-MNL

Filipíny

Pôvabné filipínske súostrovie, pozostávajúce z viac ako 7000 ostrovov a ostrovčekov, Vás očakáva v jednej z najlákavejšej oblastí pútavej juhovýchodnej Ázie. Ekonomicky celkom nenáročnú vnútroštátnu leteckú dopravu zaisťujú najmä nízkonákladové aerolínie Cebu Pacific, Air Asia/Air Asia Zest, Airphil Express a prípadne i ďalšie miestne letecké spoločnosti.

Magické Visays a pôsobivý Luzon

Milovníkov prekrásnych plážových scenérií a vodných športov očaria kúzelné biele piesočnaté pláže v oblasti Visayas – na pôsobivých ostrovoch Palawan, Boracay či Bohol. Fantastické panorámy na posledne menovanom ostrove vytvárajú “čokoládové” homole Chocolate Hills. V severnej časti Filipín (na ostrove Luzon) istotne upútajú hlavne vyše 2000 rokov staré ryžové terasy v populárnom Banaue.

Palau a Micronesia Island Hopping

Ak budete náhodou po čase Filipínami už presýtení, skúste sa vydať na “neďaleký” potápačský raj – famózne súostrovie Palau, ktoré sa geograficky zaraďuje už do Mikronézskeho súostrovia. V prípade, že sa radíte k vášnivým leteckým entuziastom a netlačia Vás financie, pripojte si aj populárny Island Hopping po Mikronézii (a Marshallových ostrovoch) na trase Manila – Guam – Honolulu (a naspäť).

0