VLetenky

Filipíny s Turkish Airlines od 505 EUR

Puerto Princesa Underground River
Magická Puerto Princesa Underground River na Palawane (foto: Marge Espineda/Flickr/CC BY 2.0)

Za objavovaním neuveriteľných prírodných pokladov atraktívneho “súostrovia 7000 ostrovov” vábi lákavá ponuka leteckej spoločnosti Turkish Airlines zo Star Alliance (s odletom z Prahy a z Viedne).

Spiatočné letenky do filipínskej metropoly Manila sa predávajú za 505 EUR s odletom z pražského letiska Václava Havla. Za príplatok možno letieť aj z viedenského leteckého prístavu.

Tarifné podmienky určujú odlety od 30. marca do 15. júna 2015, min. dobu pobytu 4 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 28. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete (s odletmi) počas uvedeného času platnosti tarifu (t.j. v priebehu druhého kvartálu roku 2015).

Ako príklad rezervácie spiatočnej letenky na Filipíny nech poslúži odlet zo stovežatej Prahy (PRG) dňa 31. marca s návratom z Manily (MNL) dňa 15. apríla 2015.

Alternatívou rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 10. apríla s návratom z filipínskej Manily (MNL) dňa 25. apríla 2015.

Rezervácia letenky:
Praha – Manila za 505 EUR (31.03.-15.04.2015)
Praha – Manila za 527 EUR (rezervácia v SJ)
Praha – Manila za 14480 CZK (rezervácia v ČJ)

Viedeň – Manila za 535 EUR (10.04.-25.04.2015)
Viedeň – Manila za 541 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Manila za 15256 CZK (rezervácia v ČJ)

Filipíny

Príťažlivé filipínske súostrovie, pozostávajúce z viac ako 7000 ostrovov a ostrovčekov, Vás očakáva v jednej z najpútavejších oblasti geniálnej juhovýchodnej Ázie. Ekonomicky celkom nenáročnú vnútroštátnu leteckú dopravu zaisťujú najmä nízkonákladové aerolínie Cebu Pacific, Air Asia/Air Asia Zest, Airphil Express a prípadne aj ďalšie miestne letecké spoločnosti.

Dramatické Visays a impresívny Luzon

Priaznivcom prekrásnych plážových scenérií a vodných športov očaria kúzelné biele piesočnaté pláže v oblasti Visayas – na pôsobivých ostrovoch Palawan, Boracay či Bohol. Fantastické panorámy na posledne menovanom ostrove vytvárajú “čokoládové” homole Chocolate Hills. V severnej časti Filipín (na ostrove Luzon) istotne upútajú hlavne viac ako 2000 rokov staré ryžové terasy v Banaue.

Palau a Micronesia Island Hopping

Ak budete náhodou po čase Filipínami už presýtení, skúste sa vybrať na “neďaleký” potápačský raj – famózne súostrovie Palau, ktoré sa geograficky zaraďuje už do mikronézskeho súostrovia. V prípade, že sa radíte k vášnivým leteckým entuziastom a netlačia Vás financie, pridajte si aj populárny Island Hopping po Mikronézii (a Marshallových ostrovoch) na trase Manila – Guam – Honolulu (a späť).

0