VLetenky

Filipíny s Turkish Airlines od 298 EUR

Palawan
Dramatické El Nido na severe tropického ostrova Palawan (foto: Jack Versloot/Flickr/CC BY 2.0)

Za odhaľovaním neskutočného prírodného bohatstva pútavého “súostrovia 7000 ostrovov” zvádza zaujímavý tarif leteckej spoločnosti Turkish Airlines zo Star Alliance (s odletom z Prahy a z Viedne).

Spiatočné letenky do filipínskej metropoly Manila sú v predaji za 298 EUR s odletom z pražského letiska Václava Havla. V cene 317 EUR možno letieť aj z viedenského leteckého prístavu.

Tarifné podmienky stanovujú odlety od 30. marca do 15. júna 2015, min. dobu pobytu 4 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 28. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete predovšetkým (s odletmi) v priebehu mája a júna 2015.

Ako príklad rezervácie spiatočnej letenky na Filipíny nech poslúži odlet zo stovežatej Prahy (PRG) dňa 19. mája s návratom z Manily (MNL) dňa 3. júna 2015 (za 298 EUR).

Alternatívou rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 19. mája s návratom z filipínskej Manily (MNL) dňa 3. júna 2015 (za 317 EUR).

Rezervácia letenky:
Praha – Manila za 298 EUR (19.05.-03.06.2015)
Praha – Manila za 310 EUR (rezervácia v NJ)
Praha – Manila za 312 EUR (rezervácia v SJ)
Praha – Manila za 8768 CZK (rezervácia v ČJ)

Viedeň – Manila za 317 EUR (19.05.-03.06.2015)
Viedeň – Manila za 329 EUR (rezervácia v NJ)
Viedeň – Manila za 334 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Manila za 9401 CZK (rezervácia v ČJ)

Filipíny

Pôvabné filipínske súostrovie, pozostávajúce z vyše 7000 ostrovov a ostrovčekov, Vás čaká v jednej z najatraktívnejších oblasti fenomenálnej juhovýchodnej Ázie. Ekonomicky vcelku nenáročnú vnútroštátnu leteckú dopravu zabezpečujú hlavne low costové aerolínie Cebu Pacific, Air Asia/Air Asia Zest, Airphil Express a prípadne i ďalšie miestne letecké spoločnosti.

Magické Visays a pôsobivý Luzon

Fanúšikov nádherných plážových scenérií a vodných športov okúzlia čarovné biele piesočnaté pláže v oblasti Visayas – na impresívnych ostrovoch Palawan, Boracay či Bohol. Fascinujúce panorámy na posledne menovanom ostrove tvoria “čokoládové” homole Chocolate Hills. V severnej partii Filipín (na ostrove Luzon) určite upútajú najmä vyše 2000 rokov staré ryžové terasy v Banaue.

Palau a Micronesia Island Hopping

Pokiaľ budete náhodou po čase Filipínami už presýtení, skúste sa vydať na “neďaleký” potápačský raj – znamenité súostrovie Palau, ktoré sa geograficky radí už do mikronézskeho súostrovia. V prípade, že sa zaraďujete k vášnivým leteckým entuziastom a netlačia Vás financie, pridajte si aj obľúbený Island Hopping po Mikronézii (a Marshallových ostrovoch) na trase Manila – Guam – Honolulu (a späť).

0