VLetenky

Filipíny s China Southern Airlines od 461 EUR

Bohol
Alona Beach na juhu Panglao Island (Visayas) v provincii Bohol (foto: Cj Jimenez/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Za neskutočnou prírodou gigantických Filipín v juhovýchodnej Ázii vábi zaujímavý tarif China Southern Airlines v spolupráci s partnerskými aerolíniami z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Prahy).

Spiatočné letenky do filipínskej metropoly Manila sa predávajú za 461 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla. Tarifné podmienky stanovujú odlety od 3. marca do 20. júna 2015 (s výnimkou obdobia 08.04.-24.04.2015 pre odlety z Európy/17.04.-10.05.2015 pre návraty do strednej Európy), min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace (s ukončením ciest do 02.07.2015) a predaj do 26. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v čase od marca do júna 2015 (s výnimkou horeuvedeného blackoutu).

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Filipíny môže byť odlet zo stovežatej Prahy (PRG) dňa 11. marca s návratom z filipínskej Manily (MNL) dňa 23. marca 2015.

Rezervácia letenky:
Praha – Manila za 461 EUR (11.03.-23.03.2015)
Praha – Manila za 481 EUR (rezervácia v NJ)
Praha – Manila za 487 EUR (rezervácia v NJ)
Praha – Manila za 492 EUR (rezervácia v SJ)
Praha – Manila za 13642 CZK (rezervácia v ČJ)

Filipíny

Príťažlivé filipínske súostrovie, pozostávajúce z viac ako 7000 ostrovov a ostrovčekov, Vás očakáva v jednej z najpútavejších oblasti pútavej juhovýchodnej Ázie. Ekonomicky celkom nenáročnú vnútroštátnu leteckú dopravu zaisťujú najmä low costové aerolínie Cebu Pacific, Air Asia/Air Asia Zest, Airphil Express a prípadne i ďalšie miestne letecké spoločnosti.

Magické Visays a impresívny Luzon

Milovníkov prekrásnych plážových scenérií a vodných športov očaria kúzelné biele piesočnaté pláže v oblasti Visayas – na pôsobivých ostrovoch Palawan, Boracay či Bohol. Fantastické panorámy na posledne menovanom ostrove vytvárajú “čokoládové” homole Chocolate Hills. V severnej časti Filipín (na ostrove Luzon) istotne upútajú hlavne vyše 2000 rokov staré ryžové terasy v obľúbenom Banaue.

Palau a Micronesia Island Hopping

Ak budete náhodou po čase Filipínami už presýtení, skúste sa vydať na “neďaleký” potápačský raj – famózne súostrovie Palau, ktoré sa geograficky zaraďuje už do Mikronézskeho súostrovia. V prípade, že patríte k vášnivým leteckým entuziastom a netlačia Vás financie, pridajte si aj populárny Island Hopping po Mikronézii (a Marshallových ostrovoch) na trase Manila – Guam – Honolulu (a späť).

0