VLetenky

Filipíny s China Southern Airlines od 388 EUR

Siargao Island
Neskutočne fotogenické filipínske tropické súostrovie Siargao (foto: Milet Miranda/Flickr/CC BY 2.0)

K ceste na atraktívne “súostrovie 7000 ostrovov” sa snaží svojim tarifom podnietiť spoločnosť China Southern Airlines (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do filipínskej metropoly Manila sú v predaji za 388 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety od 20. augusta do 30. septembra 2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 27. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu septembra 2019.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Filipíny nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 5. septembra s návratom z filipínskej Manily (MNL) dňa 20. septembra 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Manila za 388 EUR (05.09.-20.09.2019)

VIE-MNL
Viedeň, Rakúsko – Manila, Filipíny (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Filipíny

Príťažlivé filipínske súostrovie, pozostávajúce z vyše 7000 ostrovov a ostrovčekov, Vás čaká v jednej z najlákavejších oblastí lákavej juhovýchodnej Ázie. Ekonomicky vcelku nenáročnú vnútroštátnu leteckú dopravu zabezpečujú hlavne nízkonákladové aerolinky Cebu Pacific, Air Asia/Air Asia Zest, Airphil Express a prípadne aj ďalšie miestne letecké spoločnosti.

Dramatické Visays a impresívny Luzon

Milovníkov nádherných plážových scenérií a vodných športov okúzlia čarovné biele piesočnaté pláže v oblasti Visayas – na impresívnych ostrovoch Palawan, Boracay či Bohol. Fascinujúce panorámy na posledne menovanom ostrove tvoria “čokoládové” homole Chocolate Hills. V severnej partii Filipín (na ostrove Luzon) určite upútajú najmä viac ako 2000 rokov staré ryžové terasy v obľúbenom Banaue.

Palau a Micronesia Island Hopping

Ak budete náhodou po čase Filipínami už presýtení, skúste sa vybrať na “neďaleký” potápačský raj – ostrovnú skupinu Palau, ktoré sa geograficky radí už do Mikronézskeho súostrovia. V prípade, že sa radíte k vášnivým leteckým entuziastom a netlačia Vás financie, pridajte si i obľúbený Island Hopping po Mikronézii (a Marshallových ostrovoch) na trase Manila – Guam – Honolulu (a späť).

0

Add a Comment