VLetenky

Filipíny s China Southern Airlines od 366 EUR

Palawan
Kayangan Lake (Coron) na severe súostrovia Palawan (foto: Bro. Jeffrey Pioquinto, SJ/Flickr/CC BY 2.0)

Za neuveriteľnou prírodou obrovitých Filipín vábi tarif spoločnosti China Southern Airlines Airlines (v spolupráci s partnermi) z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do filipínskeho hlavného mesta Manila sú v predaji za 366 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 12.05.-15.06.2016, 21.08.-27.09. a 11.10.-10.12.2017, min. dobu pobytu 6 dní/sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 18. mája (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od septembra do novembra 2017.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Filipíny môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 19. septembra s návratom z filipínskej Manily (MNL) dňa 3. októbra 2017.

Rezervácia letenky:
Praha – Manila za 366 EUR (19.09.-03.10.2017)

Filipíny

Príťažlivé filipínske súostrovie, pozostávajúce z vyše 7000 ostrovov a ostrovčekov, Vás čaká v jednej z najpútavejších oblastí lákavej juhovýchodnej Ázie. Ekonomicky vcelku nenáročnú vnútroštátnu leteckú dopravu zabezpečujú hlavne nízkonákladové aerolinky Cebu Pacific, Air Asia/Air Asia Zest, Airphil Express a prípadne aj ďalšie miestne letecké spoločnosti.

Dramatické Visays a impresívny Luzon

Milovníkov nádherných plážových scenérií a vodných športov okúzlia čarovné biele piesočnaté pláže v oblasti Visayas – na impresívnych ostrovoch Palawan, Boracay či Bohol. &fascinujúce panorámy na posledne menovanom ostrove tvoria “čokoládové” homole Chocolate Hills. V severnej partii Filipín (na ostrove Luzon) určite upútajú najmä viac ako 2000 rokov staré ryžové terasy v obľúbenom Banaue.

Palau a Micronesia Island Hopping

Pokiaľ budete náhodou po čase Filipínami už presýtení, skúste sa vybrať na “neďaleký” potápačský raj – znamenité súostrovie Palau, ktoré sa geograficky radí už do Mikronézskeho súostrovia. V prípade, že sa zaraďujete k vášnivým leteckým entuziastom a netlačia Vás financie, pridajte si i obľúbený Island Hopping po Mikronézii (a Marshallových ostrovoch) na trase Manila – Guam – Honolulu (a späť).

2

Comments

 1. tina  máj 13, 2017

  Ahoj,
  daju sa booknut letenky aj opacne: manila-praha, praha-manila?
  Dik

  • Admin  máj 13, 2017

   Dobrý deň,

   spiatočné letenky z Manily (MNL) do Prahy (PRG) možno tiež rezervovať, ale už za vyššiu cenu (v tejto chvíli nad 600 EUR – s odlišnou aerolíniou).

   Vo všeobecnosti v rámci klasických leteckých spoločností (v protiklade s nízkonákladovými aerolinkami) konkrétne tarify obojsmerných leteniek platia iba na trase AAA-BBB-AAA.

   Neplatia však opačným smerom – t.j. pre BBB-AAA-BBB už v rezervačných systémoch figurujú iné tarify v závislosti od “Point of Sale” (POS).