VLetenky

Filipíny s Air China od 458 EUR

Palawan
Malebné scenérie El Nido na severe súostrovia Palawan (foto: eric molina/Flickr/CC BY 2.0)

Za neskutočnou prírodou gigantických Filipín v juhovýchodnej Ázii vábi zaujímavý tarif leteckej spoločnosti Air China zo Star Alliance (s odletom zo strednej Európy).

Spiatočné letenky do filipínskej metropoly Manila kúpite za 458 EUR s odletom z budapeštianskeho letiska a návratom do viedenského leteckého prístavu.

Tarifné podmienky stanovujú cesty v období 01.09.-10.12.2015, 31.12.2015-29.01.2016 a 07.02.-26.03.2016, min. dobu pobytu 5 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 31. októbra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým počas doby platnosti zimného letového poriadku (t.j. cca v čase od novembra 2015 do marca 2016).

Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Filipíny nech bude napr. odlet z Budapešti (BUD) dňa 2. novembra s návratom z filipínskej Manily (MNL) do Viedne (VIE) dňa 15. novembra 2015.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Manila – Viedeň za 458 EUR (02.11.-15.11.2015)
Budapešť – Manila – Viedeň za 480 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Manila – Viedeň za 13010 CZK (rezervácia v ČJ)

Filipíny

Príťažlivé filipínske súostrovie, pozostávajúce z viac ako 7000 ostrovov a ostrovčekov, Vás očakáva v jednej z najatraktívnejších oblasti pútavej juhovýchodnej Ázie. Ekonomicky celkom nenáročnú vnútroštátnu leteckú dopravu zaisťujú najmä low costové aerolínie Cebu Pacific, Air Asia/Air Asia Zest, Airphil Express a prípadne i ďalšie miestne letecké spoločnosti.

Magické Visays a pôsobivý Luzon

Milovníkov prekrásnych plážových scenérií a vodných športov očaria kúzelné biele piesočnaté pláže v oblasti Visayas – na pôsobivých ostrovoch Palawan, Boracay či Bohol. Fantastické panorámy na posledne menovanom ostrove vytvárajú “čokoládové” homole Chocolate Hills. V severnej časti Filipín (na ostrove Luzon) istotne upútajú hlavne vyše 2000 rokov staré ryžové terasy v obľúbenom Banaue.

Palau a Micronesia Island Hopping

Ak budete náhodou po čase Filipínami už presýtení, skúste sa vydať na “neďaleký” potápačský raj – famózne súostrovie Palau, ktoré sa geograficky zaraďuje už do Mikronézskeho súostrovia. V prípade, že patríte k vášnivým leteckým entuziastom a netlačia Vás financie, pridajte si aj populárny Island Hopping po Mikronézii (a Marshallových ostrovoch) na trase Manila – Guam – Honolulu (a späť).

0