VLetenky

Filipínske Cebu s KLM od 514 EUR

Panglao
Oblasť Dumaluan Beach na juhu ostrova Panglao (foto: Raso mk/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Ak by ste sa pri ceste na súostrovie 7000 ostrovov (počas hlavnej sezóny) chceli vyhnúť hektickejšej Manile a radšej by ste zavítali rovno na grandiózne Cebu (či na susedný Bohol) v centrálnej oblasti Visayas, mohla by sa Vám hodiť ponuka holandskej aerolínie KLM (z aliancie Sky Team) v spolupráci s partnerskými leteckými spoločnosťami (s odletom z Krakova).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do filipínskeho Cebu City kúpite za 514 EUR s odletom zo spomínaného krakovského letiska Jána Pavla II.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 10.11.-14.12.2017 a 31.12.2017-24.06.2018, min. dobu pobytu 3 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 5. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu prvého kvartálu roku 2018.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Cebu nech bude napr. odlet z poľského Krakova (KRK) dňa 5. marca s návratom z filipínskeho Cebu City (CEB) dňa 19. marca 2018.

Rezervácia letenky:
Krakov – Cebu za 514 EUR (05.03.-19.03.2018)

Filipíny

Príťažlivé filipínske súostrovie, pozostávajúce z viac ako 7000 ostrovov a ostrovčekov, Vás očakáva v jednej z najlákavejších oblastí geniálnej juhovýchodnej Ázie. Ekonomicky celkom nenáročnú vnútroštátnu leteckú dopravu zaisťujú najmä nízkonákladové aerolinky Cebu Pacific, Air Asia/Air Asia Zest, Airphil Express a prípadne i ďalšie miestne letecké spoločnosti.

Dramatické Visays a impresívny Luzon

Priaznivcov prekrásnych plážových scenérií a vodných športov očaria kúzelné biele piesočnaté pláže v oblasti Visayas – na pôsobivých ostrovoch Palawan, Boracay či Bohol. Fantastické panorámy na posledne menovanom ostrove vytvárajú “čokoládové vrchy” Chocolate Hills. V severnej partii Filipín (na ostrove Luzon) istotne upútajú hlavne viac ako 2000 rokov staré ryžové terasy v Banaue.

Palau a Micronesia Island Hopping

Ak budete náhodou po čase Filipínami už presýtení, skúste sa vybrať na “neďaleký” potápačský raj – famózne súostrovie Palau, ktoré sa geograficky zaraďujú už do mikronézskeho súostrovia. V prípade, že sa radíte k vášnivým leteckým entuziastom, pridajte si i populárny Island Hopping po Mikronézii (a Marshallových ostrovoch) na trase Manila – Guam – Honolulu (a späť).

0