VLetenky

Filipínske Cebu s KLM od 486 EUR

Malapascua
Tropický ostrovček Malapascua blízko ostrova Cebu (foto: Matt Kieffer/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Pokiaľ by ste sa pri ceste na súostrovie 7000 ostrovov (v priebehu hlavnej sezóny) chceli vyhnúť hektickejšej Manile a radšej by ste zamierili rovno na grandiózne Cebu (či na susedný Bohol) v centrálnej oblasti Visayas, mohla by sa Vám hodiť ponuka holandskej aerolinky KLM (z aliancie Sky Team) v spolupráci s partnerskými leteckými spoločnosťami (s odletom z Krakova).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do filipínskeho Cebu City sa predávajú za 486 EUR s odletom zo spomínaného krakovského letiska Jána Pavla II.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 31. decembra 2017 do 24. júna 2018, min. dobu pobytu 3 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 8. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) počas marca 2018.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Cebu môže byť odlet z poľského Krakova (KRK) dňa 1. marca s návratom z filipínskeho Cebu City (CEB) dňa 17. marca 2018.

Rezervácia letenky:
Krakov – Cebu za 486 EUR (01.03.-17.03.2018)

Filipíny

Pôvabné filipínske súostrovie, pozostávajúce z vyše 7000 ostrovov a ostrovčekov, Vás čaká v jednej z najpútavejších oblastí fenomenálnej juhovýchodnej Ázie. Ekonomicky vcelku nenáročnú vnútroštátnu leteckú dopravu zabezpečujú hlavne nízkonákladové aerolinky Cebu Pacific, Air Asia/Air Asia Zest, Airphil Express a prípadne aj ďalšie miestne letecké spoločnosti.

Magické Visays a impresívny Luzon

Fanúšikov nádherných plážových scenérií a vodných športov okúzlia čarovné biele piesočnaté pláže v oblasti Visayas – na impresívnych ostrovoch Palawan, Boracay či Bohol. Fascinujúce panorámy na posledne menovanom ostrove tvoria “čokoládové vrchy” Chocolate Hills. V severnej časti Filipín (na ostrove Luzon) určite upútajú najmä vyše 2000 rokov staré ryžové terasy v Banaue.

Palau a Micronesia Island Hopping

Pokiaľ budete náhodou po čase Filipínami už presýtení, skúste sa vydať na “neďaleký” potápačský raj – znamenité súostrovie Palau, ktoré sa geograficky radia už do mikronézskeho súostrovia. V prípade, že sa zaraďujete k vášnivým leteckým entuziastom, pripojte si aj obľúbený Island Hopping po Mikronézii (a Marshallových ostrovoch) na trase Manila – Guam – Honolulu (a naspäť).

0