VLetenky

Filipínske Cebu s EVA Air od 487 EUR

Cebu
Coral Reef Beach (v blízkosti letiska) na ostrove Mactan (foto: Patrick Tumalad/Flickr/CC BY 2.0)

Ak by ste sa pri ceste na súostrovie 7000 ostrovov (aj počas Vianoc) chceli vyhnúť hektickej Manile a radšej by ste zamierili rovno na famózne Cebu (či na susedný Bohol) v centrálnej oblasti Visayas, mohla by Vám padnúť vhod ponuka 5* spoločnosti EVA Air zo Star Aliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do filipínskeho Cebu City kúpite za 487 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v čase 01.02.-30.06.2018, 11.08.-15.12. a 27.12.-31.12.2018, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 30. apríla (do aktualizácie tarifu/vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku septembra do polovice decembra 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Cebu nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 11. decembra s návratom z filipínskeho Cebu City (CEB) dňa 27. decembra 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Cebu za 487 EUR (11.12.-27.12.2018)

VIE_CEB

Filipíny

Pôvabné filipínske súostrovie, pozostávajúce z vyše 7000 ostrovov a ostrovčekov, Vás čaká v jednej z najtraktívnejších oblasti fenomenálnej juhovýchodnej Ázie. Ekonomicky vcelku nenáročnú vnútroštátnu leteckú dopravu zabezpečujú najmä low costové aerolinky Cebu Pacific, Air Asia/Air Asia Zest, Airphil Express a prípadne aj ďalšie miestne letecké spoločnosti.

Magické Visays a pútavý Luzon

Fanúšikov nádherných plážových scenérií a vodných športov okúzlia čarovné biele piesočnaté pláže v oblasti Visayas – na impresívnych ostrovoch Palawan, Boracay či Bohol. Fascinujúce panorámy na posledne menovanom ostrove tvoria „čokoládové vrchy“ Chocolate Hills. V severnej časti Filipín (na ostrove Luzon) určite upútajú hlavne vyše 2000 rokov staré ryžové terasy v Banaue.

Palau a Micronesia Island Hopping

Pokiaľ budete náhodou po čase Filipínami už presýtení, skúste sa vydať na “neďaleký” potápačský raj – znamenité súostrovie Palau, ktoré sa geograficky radí už do mikronézskeho súostrovia. V prípade, že sa zaraďujete k vášnivým leteckým entuziastom a netlačia Vás financie, pridajte si aj obľúbený Island Hopping po Mikronézii (a Marshallových ostrovoch) na trase Manila – Guam – Honolulu (a naspäť).

0