VLetenky

Filipínske Cebu s Emirates od 623 EUR

Malapascua Island
Tropický ostrovček Malapascua blízko ostrova Cebu (foto: Matt Kieffer/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Ak by ste sa pri ceste na súostrovie 7000 ostrovov chceli vyhnúť hektickej Manile a radšej by ste zavítali rovno na znamenité Cebu či na susedný Bohol, mohla by sa Vám hodiť ponuka leteckej spoločnosti Emirates (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do filipínskeho Cebu City sa dajú kúpiť za 623 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 05.05.-21.10., 28.10.-16.12., 30.12.2020-27.01.2021 a 02.02.-20.03.2021, min. dobu pobytu 5 dní, max. dobu pobytu 4 mesiace a predaj do 31. mája (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od septembra 2020 do marca 2021.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Cebu môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 4. novembra s návratom z filipínskeho Cebu City (CEB) dňa 18. novembra 2020.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Cebu za 623 EUR (04.11.-18.11.2020)

VIE_CEB

Viedeň, Rakúsko – Cebu, Filipíny (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Filipíny

Príťažlivé filipínske súostrovie, pozostávajúce z viac ako 7000 ostrovov a ostrovčekov, Vás očakáva v jednej z najtraktívnejších oblasti geniálnej juhovýchodnej Ázie. Ekonomicky celkom nenáročnú vnútroštátnu leteckú dopravu zaisťujú hlavne nízkonákladové aerolinky Cebu Pacific, Air Asia/Air Asia Zest, Airphil Express a prípadne aj ďalšie miestne letecké spoločnosti.

Dramatické Visays a pútavý Luzon

Priaznivcov prekrásnych plážových scenérií a vodných športov očaria kúzelné biele piesočnaté pláže v oblasti Visayas – na pôsobivých ostrovoch Palawan, Boracay či Bohol. Fantastické panorámy na posledne menovanom ostrove vytvárajú „čokoládové vrchy“ Chocolate Hills. V severnej partii Filipín (na ostrove Luzon) istotne upútajú najmä viac ako 2000 rokov staré ryžové terasy v Banaue.

Palau a Micronesia Island Hopping

Ak budete náhodou po čase Filipínami už presýtení, skúste sa vybrať na “neďaleký” potápačský raj – famózne súostrovie Palau, ktoré sa geograficky zaraďuje už do mikronézskeho súostrovia. V prípade, že sa radíte k vášnivým leteckým entuziastom a netlačia Vás financie, pripojte si i populárny Island Hopping po Mikronézii (a Marshallových ostrovoch) na trase Manila – Guam – Honolulu (a späť).

0