VLetenky

Filipínske Cebu s China Southern Airlines od 413 EUR

Boracay
Filipínsky tropický ostrov Boracay (foto: Michael E. Peligro/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Ak by ste sa pri ceste na súostrovie 7000 ostrovov chceli vyhnúť hektickej Manile a radšej by ste zvítali rovno na znamenité Cebu či na susedný Bohol (s možnosťou prehliadky Číny), mohla by sa Vám hodiť ponuka leteckej spoločnosti China Southern Airlines (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do filipínskeho Cebu City sa dajú kúpiť za 413 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 20. augusta do 31. decembra 2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 30. júna (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od konca augusta do začiatku decembra 2019.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Cebu môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 28. novembra s návratom z filipínskeho Cebu City (CEB) dňa 10. decembra 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Cebu za 413 EUR (28.11.-10.12.2019)

VIE_CEB

Viedeň, Rakúsko – Cebu, Filipíny (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Filipíny

Príťažlivé filipínske súostrovie, pozostávajúce z viac ako 7000 ostrovov a ostrovčekov, Vás očakáva v jednej z najtraktívnejších oblasti geniálnej juhovýchodnej Ázie. Ekonomicky celkom nenáročnú vnútroštátnu leteckú dopravu zaisťujú hlavne low costové aerolínie Cebu Pacific, Air Asia/Air Asia Zest, Airphil Express a prípadne i ďalšie miestne letecké spoločnosti.

Dramatické Visays a lákavý Luzon

Priaznivcov prekrásnych plážových scenérií a vodných športov očaria kúzelné biele piesočnaté pláže v oblasti Visayas – na pôsobivých ostrovoch Palawan, Boracay či Bohol. Fantastické panorámy na posledne menovanom ostrove vytvárajú “čokoládové vrchy” Chocolate Hills. V severnej partii Filipín (na ostrove Luzon) istotne upútajú najmä viac ako 2000 rokov staré ryžové terasy v Banaue.

Palau a Micronesia Island Hopping

Ak budete náhodou po čase Filipínami už presýtení, skúste sa vybrať na “neďaleký” potápačský raj – famózne súostrovie Palau, ktoré sa geograficky zaraďuje už do mikronézskeho súostrovia. V prípade, že sa radíte k vášnivým leteckým entuziastom a netlačia Vás financie, pripojte si i populárny Island Hopping po Mikronézii (a Marshallových ostrovoch) na trase Manila – Guam – Honolulu (a späť).

0

Add a Comment