VLetenky

Filipínske Cebu s China Southern Airlines od 400 EUR

Malapascua Island
Tropický ostrovček Malapascua v blízkosti ostrova Cebu (foto: Matt Kieffer/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Ak by ste sa pri ceste na súostrovie 7000 ostrovov chceli vyhnúť hektickej Manile a radšej by ste zamierili rovno na famózne Cebu či na susedný Bohol (s možnosťou prehliadky Číny), mohla by Vám padnúť vhod ponuka leteckej spoločnosti China Southern Airlines (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do filipínskeho Cebu City sa dajú kúpiť za 400 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 17. októbra do 12. decembra 2019, min. dobu pobytu 5 dní, max. dobu pobytu 4 mesiace a predaj do 27. júla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Cebu môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 28. novembra s návratom z filipínskeho Cebu City (CEB) dňa 12. decembra 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Cebu za 400 EUR (28.11.-12.12.2019)

VIE_CEB

Viedeň, Rakúsko – Cebu, Filipíny (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Filipíny

Pôvabné filipínske súostrovie, pozostávajúce z vyše 7000 ostrovov a ostrovčekov, Vás čaká v jednej z najtraktívnejších oblasti fenomenálnej juhovýchodnej Ázie. Ekonomicky vcelku nenáročnú vnútroštátnu leteckú dopravu zabezpečujú najmä low costové aerolinky Cebu Pacific, Air Asia/Air Asia Zest, Airphil Express a prípadne aj ďalšie miestne letecké spoločnosti.

Magické Visays a lákavý Luzon

Fanúšikov nádherných plážových scenérií a vodných športov okúzlia čarovné biele piesočnaté pláže v oblasti Visayas – na impresívnych ostrovoch Palawan, Boracay či Bohol. Fascinujúce panorámy na posledne menovanom ostrove tvoria „čokoládové vrchy“ Chocolate Hills. V severnej časti Filipín (na ostrove Luzon) určite upútajú hlavne vyše 2000 rokov staré ryžové terasy v Banaue.

Palau a Micronesia Island Hopping

Ak budete náhodou po čase Filipínami už presýtení, skúste sa vydať na “neďaleký” potápačský raj – znamenité súostrovie Palau, ktoré sa geograficky radí už do mikronézskeho súostrovia. V prípade, že sa zaraďujete k vášnivým leteckým entuziastom a netlačia Vás financie, pridajte si aj obľúbený Island Hopping po Mikronézii (a Marshallových ostrovoch) na trase Manila – Guam – Honolulu (a naspäť).

0