VLetenky

Filipínske Cebu s Cathay Pacific od 587 EUR

Bohol
Dych berúce Chocolate Hills na grandióznom ostrove Bohol (foto: mendhak/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Nielen na famózny ostrov Cebu (či na susedný Bohol) v centrálnej oblasti znamenitého filipínskeho súostrovia Visayas sa možno vybrať so spoločnosťou Cathay Pacific (z leteckej aliancie Oneworld) v spolupráci s ČSA Czech Airlines (s odletom zo stovežatej Prahy).

Spiatočné letenky do filipínskeho Cebu City sa predávajú za 587 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla. Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 28.12.2014-19.06.2015 a 13.08.-31.10.2015, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 30. apríla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete najmä (s odletmi) v čase od apríla do októbra 2015 (s výnimkou uvádzaného blackoutu v priebehu letných prázdnin a za príplatok aj počas prvého kvartálu roku 2015).

Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Cebu nech bude napr. odlet z českej Prahy (PRG) dňa 21. apríla s návratom z filipínskeho Cebu City (CEB) dňa 5. mája 2015.

Rezervácia letenky:
Praha – Cebu za 587 EUR (21.04.-05.05.2015)
Praha – Cebu za 589 EUR (rezervácia v NJ)
Praha – Cebu za 595 EUR (rezervácia v SJ)
Praha – Cebu za 16619 CZK (rezervácia v ČJ)

Filipíny

Pôvabné filipínske súostrovie, skladajúce sa z vyše 7000 ostrovov a ostrovčekov, Vás čaká v jednej z najatraktívnejších oblasti fenomenálnej juhovýchodnej Ázie. Ekonomicky vcelku nenáročnú vnútroštátnu leteckú dopravu zabezpečujú hlavne low costové aerolínie Cebu Pacific, Air Asia/Air Asia Zest, Airphil Express a prípadne aj ďalšie miestne letecké spoločnosti.

Magické Visays a pôsobivý Luzon

Fanúšikov nádherných plážových scenérií a vodných športov okúzlia čarovné biele piesočnaté pláže v oblasti Visayas – na impresívnych ostrovoch Palawan, Boracay či Bohol. Fascinujúce panorámy na posledne menovanom ostrove tvoria “čokoládové vrchy” Chocolate Hills. V severnej časti Filipín (na ostrove Luzon) určite upútajú hlavne vyše 2000 rokov staré ryžové terasy v Banaue.

Palau a Micronesia Island Hopping

Pokiaľ budete náhodou po čase Filipínami už presýtení, skúste sa vydať na “neďaleký” potápačský raj – znamenité súostrovie Palau, ktoré sa geograficky radí už do mikronézskeho súostrovia. V prípade, že sa zaraďujete k vášnivým leteckým entuziastom a netlačia Vás financie, pridajte si aj obľúbený Island Hopping po Mikronézii (a Marshallových ostrovoch) na trase Manila – Guam – Honolulu (a späť).

0