VLetenky

Filipínske Cebu s Cathay Pacific od 539 EUR

Boracay
Malebné plážové panorámy filipínskeho tropického ostrova Boracay (foto: Hani_Han/Pixabay/CC0)

Pokiaľ by ste sa pri ceste na súostrovie 7000 ostrovov (v priebehu hlavnej sezóny) chceli vyhnúť hektickejšej Manile a radšej by ste zamierili rovno na grandiózne Cebu (či na susedný Bohol) v centrálnej oblasti Visayas, mohla by Vám padnúť vhod ponuka 5* spoločnosti Cathay Pacific (z leteckej aliancie Oneworld) v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do filipínskeho Cebu City kúpite za 539 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 28. decembra 2017 do 30. júna 2018, max. dobu pobytu 6 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od polovice januára do začiatku júna 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Cebu nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 22. januára s návratom z filipínskeho Cebu City (CEB) dňa 5. februára 2018.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Cebu za 539 EUR (22.01.-05.02.2018)

Filipíny

Pôvabné filipínske súostrovie, pozostávajúce z vyše 7000 ostrovov a ostrovčekov, Vás čaká v jednej z najpútavejších oblastí fenomenálnej juhovýchodnej Ázie. Ekonomicky vcelku nenáročnú vnútroštátnu leteckú dopravu zabezpečujú hlavne nízkonákladové aerolinky Cebu Pacific, Air Asia/Air Asia Zest, Airphil Express a prípadne aj ďalšie miestne letecké spoločnosti.

Magické Visays a pôsobivý Luzon

Fanúšikovia nádherných plážových scenérií a vodných športov okúzlia čarovné biele piesočnaté pláže v oblasti Visayas – na impresívnych ostrovoch Palawan, Boracay či Bohol. Fascinujúce panorámy na posledne menovanom ostrove tvoria “čokoládové vrchy” Chocolate Hills. V severnej časti Filipín (na ostrove Luzon) určite upútajú najmä vyše 2000 rokov staré ryžové terasy v Banaue.

Palau a Micronesia Island Hopping

Pokiaľ budete náhodou po čase Filipínami už presýtení, skúste sa vydať na “neďaleký” potápačský raj – znamenité súostrovie Palau, ktoré sa geograficky radia už do mikronézskeho súostrovia. V prípade, že sa zaraďujete k vášnivým leteckým entuziastom, pridajte si aj obľúbený Island Hopping po Mikronézii (a Marshallových ostrovoch) na trase Manila – Guam – Honolulu (a naspäť).

0