VLetenky

Filipínske Cebu s Cathay Pacific od 515 EUR

Bohol
Skvelé plážové scenérie filipínskeho tropického ostrova Boracay (foto: bidan0409/Pixabay/CC0)

Ak by ste sa pri ceste na súostrovie 7000 ostrovov chceli vyhnúť hektickejšej Manile a radšej by ste zavítali rovno na znamenité Cebu (či na susedný Bohol) v centrálnej oblasti Visayas, mohla by sa Vám hodiť ponuka 5* spoločnosti Cathay Pacific (najlepšej aerolínie roku 2014) v spolupráci s partnerskými z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do filipínskeho Cebu City máte príležitosť kúpiť za 515 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Tarifné podmienky stanovujú odlety v čase 01.11.-15.12.2015 a 30.12.2015-31.03.2016, min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 10. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletmi) v priebehu februára 2016.

Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Cebu nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 1. februára s návratom z filipínskeho Cebu City (CEB) dňa 15. februára 2016.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Cebu za 515 EUR (01.02.-15.02.2016)
Viedeň – Cebu za 535 EUR (rezervácia v NJ)
Viedeň – Cebu za 536 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Cebu za 14656 CZK (rezervácia v ČJ)

Filipíny

Príťažlivé filipínske súostrovie, pozostávajúce z viac ako 7000 ostrovov a ostrovčekov, Vás očakáva v jednej z najlákavejších oblasti geniálnej juhovýchodnej Ázie. Ekonomicky celkom nenáročnú vnútroštátnu leteckú dopravu zaisťujú najmä nízkonákladové aerolinky Cebu Pacific, Air Asia/Air Asia Zest, Airphil Express a prípadne i ďalšie miestne letecké spoločnosti.

Dramatické Visays a impresívny Luzon

Priaznivcov prekrásnych plážových scenérií a vodných športov očaria kúzelné biele piesočnaté pláže v oblasti Visayas – na pôsobivých ostrovoch Palawan, Boracay či Bohol. Fantastické panorámy na posledne menovanom ostrove vytvárajú “čokoládové vrchy” Chocolate Hills. V severnej partii Filipín (na ostrove Luzon) istotne upútajú hlavne viac ako 2000 rokov staré ryžové terasy v Banaue.

Palau a Micronesia Island Hopping

Ak budete náhodou po čase Filipínami už presýtení, skúste sa vybrať na “neďaleký” potápačský raj – famózne súostrovie Palau, ktoré sa geograficky zaraďuje už do mikronézskeho súostrovia. V prípade, že sa radíte k vášnivým leteckým entuziastom a netlačia Vás financie, pridajte si i populárny Island Hopping po Mikronézii (a Marshallových ostrovoch) na trase Manila – Guam – Honolulu (a späť).

0