VLetenky

Filipínske Cebu s British Airways od 481 EUR

Boracay
Filipínsky tropický ostrov Boracay (foto: Göran Ingman/www.resafilippinerna.se /Flickr/CC BY 2.0)

Ak sa pri ceste na súostrovie 7000 ostrovov chcete vyhnúť hektickej Manile a radšej by ste zamierili rovno na famózne Cebu či na susedný Bohol (s možnosťou prehliadky Hong Kongu), mohla by Vám padnúť vhod ponuka spoločnosti British Airways a partnerov z aliancie Oneworld (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do filipínskeho Cebu City kúpite za 481 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 20. augusta 2019 do 11. mája 2020, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 12. júna (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) počas zimného letového poriadku.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Cebu nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 29. januára s návratom z filipínskeho Cebu City (CEB) dňa 13. februára 2020 (za 481 EUR).

Alternatívou rezervácie spiatočnej letenky na Cebu môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 27. novembra s návratom z filipínskeho Cebu City (CEB) dňa 10. decembra 2019 (za 487 EUR).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Cebu za 481 EUR (29.01.-13.02.2020)
Viedeň – Cebu za 487 EUR (27.11.-10.12.2019)

VIE_CEB

Viedeň, Rakúsko – Cebu, Filipíny (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Filipíny

Pôvabné filipínske súostrovie, pozostávajúce z vyše 7000 ostrovov a ostrovčekov, Vás čaká v jednej z najatraktívnejších oblastí fenomenálnej juhovýchodnej Ázie. Ekonomicky celkom nenáročnú vnútroštátnu leteckú dopravu zaisťujú hlavne low costové aerolínie Cebu Pacific, Air Asia/Air Asia Zest, Airphil Express a prípadne i ďalšie miestne letecké spoločnosti.

Magické Visays a pútavý Luzon

Fanúšikov nádherných plážových scenérií a vodných športov okúzlia čarovné biele piesočnaté pláže v oblasti Visayas – na impresívnych ostrovoch Palawan, Boracay či Bohol. Fascinujúce panorámy na posledne menovanom ostrove tvoria „čokoládové vrchy“ Chocolate Hills. V severnej časti Filipín (na ostrove Luzon) určite upútajú hlavne vyše 2000 rokov staré ryžové terasy v Banaue.

Palau a Micronesia Island Hopping

Ak budete náhodou po čase Filipínami už presýtení, skúste sa vydať na “neďaleký” potápačský raj – znamenité súostrovie Palau, ktoré sa geograficky radí už do mikronézskeho súostrovia. V prípade, že sa zaraďujete k vášnivým leteckým entuziastom a netlačia Vás financie, pridajte si aj obľúbený Island Hopping po Mikronézii (a Marshallových ostrovoch) na trase Manila – Guam – Honolulu (a naspäť).

0