VLetenky

Filipínske Cebu a Čína s Xiamen Airlines od 412 EUR

Bohol
Dumaluan Beach v južnej časti ostrova Panglao v provincii Bohol (foto: Ronnie/Flickr/CC BY 2.0)

Ak by ste sa pri ceste na súostrovie 7000 ostrovov chceli vyhnúť pomerne hektickej Manile a radšej by ste uprednostnili prehliadku Číny a následne zamierili rovno na znamenité Cebu (či na susedný Bohol) v centrálnej oblasti Visayas, mohla by sa Vám hodiť ponuka spoločnosti Xiamen Airlines v spolupráci s partnerskými KLM z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do filipínskeho Cebu City (so stopom v čínskom veľkomeste Xiamen) kúpite za 412 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky povoľujú odlety v čase 10. októbra 2016 do 31. marca 2017, max. dobu pobytu 1 mesiac, stop over v Číne (do 72 hod v Xiamene v každom smere) a predaj do 31. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete počas uvedenej doby platnosti tarifu (t.j. počas zimného letového poriadku viacmenej s výnimkou obdobia “zimných sviatkov”).

Príklad itinerára:
09.11.2016 Budapešť (BUD) – Xiamen (XMN)
12.11.2016 Xiamen (XMN) – Cebu City (CEB)
21.11.2016 Cebu City (CEB) – Xiamen (XMN)
23.11.2016 Xiamen (XMN) – Budapešť (BUD)

Rezervácia letenky:
Budapešť – Xiamen – Cebu – Xiamen – Budapešť za 412 EUR (09.11./12.11.-21.11./23.11.2016)

Filipíny

Príťažlivé filipínske súostrovie, pozostávajúce z viac ako 7000 ostrovov a ostrovčekov, Vás očakáva v jednej z najpútavejších oblasti geniálnej juhovýchodnej Ázie. Ekonomicky celkom nenáročnú vnútroštátnu leteckú dopravu zaisťujú najmä low costové aerolínie Cebu Pacific, Air Asia/Air Asia Zest, Airphil Express a prípadne i ďalšie miestne letecké spoločnosti.

Dramatické Visays a impresívny Luzon

Priaznivcov prekrásnych plážových scenérií a vodných športov očaria kúzelné biele piesočnaté pláže v oblasti Visayas – na pôsobivých ostrovoch Palawan, Boracay či Bohol. Fantastické panorámy na posledne menovanom ostrove vytvárajú “čokoládové vrchy” Chocolate Hills. V severnej partii Filipín (na ostrove Luzon) istotne upútajú hlavne viac ako 2000 rokov staré ryžové terasy v Banaue.

Palau a Micronesia Island Hopping

Ak budete náhodou po čase Filipínami už presýtení, skúste sa vybrať na “neďaleký” potápačský raj – famózne súostrovie Palau, ktoré sa geograficky zaraďuje už do mikronézskeho súostrovia. V prípade, že sa radíte k vášnivým leteckým entuziastom a netlačia Vás financie, pridajte si i populárny Island Hopping po Mikronézii (a Marshallových ostrovoch) na trase Manila – Guam – Honolulu (a naspäť).

0