VLetenky

Estónsko s Air Baltic od 100 EUR

Talinn
Podvečerná panoráma estónskej metropoly Talinn (foto: khora/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

S ponukou priamych letov na (nielen víkendovú) prehliadku znamenitého pobaltského Estónska (aj v priebehu veľkonočných sviatkov) prichádza letecká spoločnosť Air Baltic (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do estónskeho hlavného mesta Talinn sa predávajú za 100 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od polovice marca do konca apríla a od začiatku novembra do polovice decembra 2017 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Estónska nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 13. apríla s návratom z Talinnu (TLL) dňa 16. apríla 2017 (štvrtok večer – nedeľa večer cez Veľkú noc).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Talinn za 100 EUR (13.04.-16.04.2017)

Estónsko a okolitý región

Celkom pohodová estónska metropola Talinn vzhľadom na svoju polohu na brehoch Fínskeho zálivu môže byť takisto relatívne výhodným východiskovým bodom na návštevu približne 100 km vzdialenej fínskej metropoly Helsinki (v tomto priestore premáva frekventovaná lodná doprava). Ruský Petrohrad od Talinnu síce delí viac ako päťnásobná vzdialenosť, avšak na tejto trase operujú finančne atraktívne autobusy nízkonákladovej spoločnosti Simple Express (resp. Lux Express).

0