VLetenky

Egypt s Wizz Air od 128 EUR

Hurghada
Egypská Hurghada na brehoch Red Sea (foto: Espen Birkelund/Wikimedia Commons/CC BY-SA 2.5)

Príjemné kúpanie, potápanie či šnorchlovanie v nádhernom Červenom mori máte príležitosť skúsiť pri využití priamej linky leteckej spoločnosti Wizz Air do Egypta (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky do juhoegyptskej Hurghady sa predávajú za 39980 HUF (alebo v prepočte cca 128 EUR) s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Uvedená suma platí pri cestovaní s “malou” príručnom batožinou, pričom členovia Wizz Discount Clubu (WDC) zaplatia len 34180 HUF (asi 109 EUR). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve v priebehu septembra 2015 s dĺžkou pobytu 7 alebo 14 dní (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z Budapešti (BUD) dňa 12. septembra (sobota) s návratom z egyptského let(ov)iska Hurghada (HRG) dňa 19. septembra 2015 (sobota).

Rezervácia letenky:
Budapešť – Hurghada za 39980 HUF bez WDC / 34180 HUF s WDC (12.09.-19.09.2015)

Egypt a Hurghada

K najmagickejším miestam Egypta sa zaraďujú najmä majestátne pyramídy v Gize a Sakkare, vynikajúce Egyptské múzeum a príťažlivé mešity – všetky spomínané cestovateľské pozoruhodnosti sú však položené v hlavnom meste Káhira alebo v jej blízkom okolí. V o čosi výhodnejšej vzdialenosti Vás čaká tajuplné Údolie kráľov a impozantný Karnak Temple v Luxore.

Famózna Red Sea Riviera

V samotnom obľúbenom prímorskom letovisku Hurghada, situovanom pri prekrásnom Červenom mori, nájdete úžasné podmienky na plážové leňošenie, ničím nerušené kúpanie, rôzne vodné športy či objavovanie skrytých krás farebného podmorského sveta. Istotne vyskúšajte malebné mestečko El Gouna s luxusnými rezortmi (ležiacimi asi 20 km na sever od samotnej Hurghady), či pôvabné lokality Sahl Hashheesh a Makadi Bay (nachádzajúce sa opačným smerom).

0