VLetenky

Egypt s Wizz Air od 128 EUR

Hurghada
Príjemné letovisko pri Červenom mori s názvom Hurghada (foto: Marcus Meissner/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen pohodové kúpanie, potápanie či šnorchlovanie v prekrásnom Červenom mori možno okúsiť (aj na konci leta) vďaka leteckej spoločnosti Wizz Air do Egypta (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky do egyptskej Hurghady máte príležitosť kúpiť za 39980 HUF (alebo v prepočte cca 128 EUR) s odletom zo spomínaného budapeštianskeho letiska. Uvedená suma platí pri cestovaní s “malou” príručnom batožinou, pričom členovia Wizz Discount Clubu (WDC) zaplatia iba 33780 HUF (asi 108 EUR). Dostupnosť tarifu, res. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve najmä na konci augusta/na začiatku septembra 2015.

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Egypta môže byť odlet z Budapešti (BUD) dňa 29. augusta s návratom z egyptského let(ov)iska Hurghada (HRG) dňa 5. septembra 2015.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Hurghada za 39980 HUF bez WDC / 33780 HUF s WDC (29.08.-05.09.2015)

Egypt a Hurghada

K najdramatickejším miestam Egypta sa radia hlavne impozantné pyramídy v Gize a Sakkare, výborné Egyptské múzeum a pôvabné mešity – všetky spomínané cestovateľské špeciality sú však situované v hlavnom meste Káhira alebo v jej blízkom okolí. V o niečo výhodnejšej vzdialenosti Vás očakáva mysteriózne Údolie kráľov a majestátny Karnak Temple v Luxore.

Znamenitá Red Sea Riviera

V samotnom populárnom prímorskom letovisku Hurghada, položenom pri nádhernom Červenom mori, nájdete skvelé podmienky na plážové leňošenie, ničím nerušené kúpanie, rozličné vodné športy či odhaľovanie ukrytých krás farebného podmorského sveta. Určite vyskúšajte malebné mestečko El Gouna s luxusnými rezortmi (nachádzajúce sa asi 20 km severne od samotnej Hurghady).

0