VLetenky

Egypt s TUIfly od 60 EUR

Sahl Hashesh
Sahl Hasheesh na pobreží Červeného mora (foto: Joshfdrake/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

V rámci úniku za príjemnejším podnebím v čase stredoeurópskej zimy máte možnosť využiť last minute ponuku leteckej spoločnosti TUIfly do egyptskej Hurghady z rakúskej Viedne.

Spiatočné letenky do Hurghady sú k dispozícii za 60 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 12. decembra (sobota) a návratom z Hurghady (HRG) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 19. decembra 2015 (sobota) – last minute ponuka leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Hurghada za 60 EUR (12.12.-19.12.2015)

Egypt a Hurghada

K najdramatickejším miestam Egypta sa radia najmä impozantné pyramídy v Gize a Sakkare, výborné Egyptské múzeum a pôvabné mešity – všetky spomínané cestovateľské špeciality sú však situované v hlavnom meste Káhira alebo v jej blízkom okolí. V o niečo výhodnejšej vzdialenosti Vás očakáva mysteriózne Údolie kráľov a majestátny Karnak Temple v Luxore.

Znamenitá Red Sea Riviera

V samotnom populárnom prímorskom letovisku Hurghada, položenom pri nádhernom Červenom mori, nájdete vynikajúce podmienky na plážové leňošenie, ničím nerušené kúpanie, rozličné vodné športy či odhaľovanie ukrytých krás farebného podmorského sveta. Určite vyskúšajte malebné mestečko El Gouna s luxusnými rezortmi (ležiace asi 20 km severne od samotnej Hurghady).

0