VLetenky

Egypt s TUIfly od 160 EUR

Sahl Hashesh
Sahl Hasheesh na brehoch Červeného mora (foto: Joshfdrake/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Alternatívou k ponuke spoločnosti Wizz Air z Budapešti do egyptskej Hurghady môžu byť v rámci úniku za príjemnejším podnebím v čase stredoeurópskej zimy priame lety aerolinky TUIfly z Viedne.

Spiatočné letenky do Hurghady sú k dispozícii za 160 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (VIE) dňa 12. decembra (sobota) s návratom z Hurghady (HRG) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 19. decembra 2015 (sobota) – ponuka leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Alternatívou rezervácie (za príplatok 10 EUR) môže byť 14-dňový pobyt s odletom z Viedne (VIE) dňa 5. decembra (sobota) a návratom z Hurghady (HRG) dňa 19. decembra 2015 (sobota).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Hurghada za 160 EUR (12.12.-19.12.2015)
Viedeň – Hurghada za 170 EUR (05.12.-19.12.2015)

Egypt a Hurghada

K najmagickejším miestam Egypta sa zaraďujú hlavne majestátne pyramídy v Gize a Sakkare, vynikajúce Egyptské múzeum a príťažlivé mešity – všetky spomínané cestovateľské pozoruhodnosti sú však položené v hlavnom meste Káhira alebo v jej blízkom okolí. V o čosi výhodnejšej vzdialenosti Vás čaká tajuplné Údolie kráľov a impozantný Karnak Temple v Luxore.

Famózna Red Sea Riviera

V samotnom obľúbenom prímorskom letovisku Hurghada, situovanom pri prekrásnom Červenom mori, nájdete výborné podmienky na plážové leňošenie, ničím nerušené kúpanie, rôzne vodné športy či objavovanie skrytých krás farebného podmorského sveta. Istotne vyskúšajte malebné mestečko El Gouna s luxusnými rezortmi (ležiace asi 20 km na sever od samotnej Hurghady).

0