VLetenky

Egypt s Niki za 67 EUR

Sahl Hasheesh
Letovisko pri Červenom mori Sahl Hasheesh (foto: Joshfdrake/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Pútavú ponuku priamych letov zo strednej Európy “ku vode” či za teplejším podnebím v blízkom časovom horizonte (aj počas Vianoc) majú šancu využiť hlavne flexibilnejší cestovatelia v podobe charterových leteniek na palube leteckej spoločnosti Niki/Air Berlin k pohodovému Červenému moru do príjemnej juhoegyptskej Hurghady (s odletom z rakúskej Viedne).

Spiatočné letenky do obľúbenej Hurghady sú k dispozícii za 67 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (VIE) dňa 13. decembra s návratom z Hurghady (HRG) o 14 dní neskôr, t.j. dňa 27. decembra 2015 (last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou).

Alternatívou rezervácie (za príplatok 10 EUR) môže byť 10-dňový pobyt s odletom z Viedne (VIE) dňa 17. decembra (štvrtok) a návratom z Hurghady (HRG) dňa 27. decembra 2015 (nedeľa).

Mimoriadne pohotoví cestovatelia majú možnosť využiť (v cene 45 EUR) odlet z Viedne (VIE) dňa 6. decembra (nedeľa) a návratom z Hurghady (HRG) dňa 13. decembra 2015 (nedeľa).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Hurghada za 67 EUR (13.12.-27.12.2015)
Viedeň – Hurghada za 77 EUR (17.12.-27.12.2015)

Viedeň – Hurghada za 45 EUR (06.12.-13.12.2015)

Egypt a Hurghada

K najmagickejším miestam Egypta sa zaraďujú predovšetkým majestátne pyramídy v Gize a Sakkare, vynikajúce Egyptské múzeum a príťažlivé mešity – všetky spomínané cestovateľské pozoruhodnosti sú však položené v hlavnom meste Káhira alebo v jej blízkom okolí. V o čosi výhodnejšej vzdialenosti Vás čaká tajuplné Údolie kráľov a impozantný Karnak Temple v Luxore.

Famózna Red Sea Riviera

V samotnom obľúbenom prímorskom letovisku Hurghada, situovanom pri prekrásnom Červenom mori, nájdete výborné podmienky na plážové leňošenie, ničím nerušené kúpanie, rôzne vodné športy či objavovanie skrytých krás farebného podmorského sveta. Istotne vyskúšajte malebné mestečko El Gouna s luxusnými rezortmi (ležiace asi 20 km na sever od samotnej Hurghady).

0